Bu Hafta İçin Her Güne Bir Tarif Önerilerimizi Mutlaka Deneyin

1.Çikolatalı Mandalina

Doğumgünü partilerine, çay sofralarına hafif bir seçenek arıyorsanız size mevsimin en ferah meyvesiyle yapılabilecek en pratik, en leziz, en etkileyici tarifi veriyoruz; karşınızda mandalinalı çikolata!

2.Pırasa Graten

Hazır, pırasanın tam mevsimindeysek bize de onun her halinden yararlanmak düşer. İşte pırasanın en nefis hallerinden biri; pırasa graten!

3.Kış Çorbası

Soğuyan havalarla birlikte dışarıda geçirilen vakitler giderek zorlaşır. Durum böyleyken bolca üşüyüp eve döndüğünüzde beklediğiniz en yüce şey, zengin menüler yerine içinizi ısıtacak, sıcacık bir kâse çorba oluverir. Eğer siz de kış aylarında sofranızda yer alacak çorbanın tüm yemeklerden daha cazip olduğunu düşünüyorsanız hastalıklara karşı koruyucu kalkan olacak kış çorbası tarifimizle hemen tanışın deriz!

4.Kıymalı Beşamel Soslu Lazanya

Kıymalı Beşamel Soslu Lazanya Tarifi MigrosTV’de…

5.Akordiyon Patates

İster ana yemek, ister aperatif… Akordiyon Patates tarifi MigrosTV’de.

6.Pazı Sarma

Yeşilyapraklılar ailesinden hem çok faydalı hem de çok leziz bir seçenek olan pazıyı nefis ve zengin malzemelerle doldurup özenle sarıp sarmalamaya hazır mısınız?

7.Kuşkonmazlı makarna tarifi

“Nereden geliyor bu makarna sevgisi canım, kuş mu kondurmuşlar sanki buna?” diye kendinize ya da çevrenizden birine sorduğunuz oldu mu hiç? Eğer olduysa cevap veriyoruz; evet, biz bu tarifle birazcık kuş kondurduk!

Kuşkonmazlı Makarna Tarifi