Burcu Esmersoy Güzellik Sırlarını MigrosTV İzleyicilerine Anlattı!

Nilgün Belgün ile Dört Köşe programının konuğu Burcu Esmersoy, sağlıklı yaşamı dengelemek için düzenli spor yaptığından bahsetti. Özellikle maydanoz suyu kürü, Esmersoy’un vazgeçilmezlerinden. Peki bu kür ne işe yarıyor? Özellikle ödem atma özelliği ile zayıflama kürleri arasında vazgeçilmez.

Kaynar suda haşlanan maydanoz ve içine damlatılan yarım limondan oluşuyor. Önemli bir dikkat noktası var yalnız bu tarifin; tansiyonu düşürmesi. Bu nedenle içmeden önce mutlaka doktorunuza danışmakta fayda var. Sağlıklı detoks suları ile aranız nasıl?

Eğer siz de ev yapımı detoks suları ile vücudunuzdaki ödemlerden arınmak ve daha zinde bir bedene kavuşmak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız sağlıklı detoks sularına mutlaka göz atın deriz. Detoksun çeşitleri de ihtiyacınıza göre değişiyor.

detoks

Örneğin fazla kaçan bir yemeğin ardından midenizi rahatlatmak istiyorsanız sodalı detoks içeceğini tercih edebilirsiniz. Tercihiniz biraz daha meyveli tatlardan yanaysa, damak tadınızdan ödün vermeden muzlu ve ananaslı detoks suyunu yapabilirsiniz. Ve elbette binbir derde deva zencefili de unutmadık. Salatalık ve zencefili bir arada kullandığımız şu detoks suyu da ilginizi çekebilir.

Birbirinden özel tarifler, detoks suları ve sağlıklı yaşam önerileri ile MigrosTV‘yi takip etmeye devam edin.