Havanın Ayazına İnat: Dumanı Üzerinde 10 Farklı Çorba Tarifi

Aralık ayının gelmesiyle birlikte kış, varlığını iyice hissettirmeye başladı. Kış yemekleri denince ilk akla gelenlerden biri, dumanı üstünde pratik çorba tarifleri. Bugün sizin için evde yapılan çorba tariflerini bir araya getirdik. Ana yemekten önce servis edebileceğiniz nefis çorba tariflerini görüntülü olarak MigrosTV’den izleyebilirsiniz.

1- Tutmaç Çorbası Tarifi

10 TL’nin altında yapılabilen çorba tariflerinden biri ile başlayalım. Besleyici çorba tarifi aynı zamanda doyurucu da. Tutmaç çorbası nasıl yapılır sorusunun cevabı MigrosTV‘de.

tutmac-corbasi

2- Pilavdan Sebze Çorbası Tarifi

Artan yemekleri nasıl değerlendirebilirim diyenlerdenseniz bu tarif tam size göre. Artan pilavdan sebze çorbası yapabilirsiniz. Tarifi izlemek için tıklayın.

pilavli-sebze

3- Düğün Çorbası Tarifi

Bu pratik çorba tarifi, usta şef Pelin Dumanlı‘nın marifetli ellerinden çıkıyor. Yapımı kolay çorba tariflerinden olan düğün çorbası tarifi, aynı zamanda doyurucu içeriği ile de dikkat çekiyor.

dugun-corbasi

4- Ezogelin Çorbası Tarifi

Türk mutfağının geleneksel çorba tariflerinden biri ile devam edelim; ezogelin çorbası. Nefis çorba tarifinin yapılışı çok kolay üstelik.

ezogelin-corbasi

5- Sıkma Tarhana Çorbası Tarifi

Ev yapımı tarhana ile enfes bir sıkma tarhana çorbası hazırladık. Buram buram Anadolu Lezzetleri kokan tarif, şimdi yayında.

tarhana-corbasi

6- Karalahana Çorbası Tarifi

Daha önce denediniz mi bilmiyoruz ancak farklı çorba tarifleri arıyorsanız bu tarif tam size göre. Karalahana çorbası tarifini izlemek için tıklayın.

karalahana-corbasi

7- Limonlu Tavuk Çorbası Tarifi

Soğuk algınlığına iyi gelen çorba tariflerinden biri; limonlu tavuk çorbası. Şifa veren çorba tarifi görüntülü olarak yayında.

tavuklu-corba

8- Maydanoz Çorbası Tarifi

Ödem attıran yiyecekler sıralamasında ilk maddede yer alan maydanoz ile şahane bir çorba yaptık. Vitamin deposu çorba tarifi yayında.

maydanoz-corbasi

9-Gazpacho Çorbası Tarifi

Dünya mutfağına meraklıysanız o halde sizi İspanya mutfağına davet edelim. İspanya’nın meşhur çorba tarifi Gazpacho çorbası MigrosTV’de!

gazcacho-corbasi

10- Fındıklı Körili Havuç Çorbası Tarifi

Yazımızın finalini de tatlı çorba tarifleri ile yapalım. Fındıklı ve körili havuç çorbası tarifini izlemek için tıklayın.

findikli-corba

Birbirinden lezzetli yemek tarifleri, pratik pişirme ipuçları ve çok daha fazlasıyla bizi takip etmeye devam edin!

Afiyet  olsun! 😉