Dalından Sofraya 5 Organik Tarif!

Dalından sofraya, katkı maddesinden uzak, sağlığa yakın… Lezzetten ödün vermeden sağlıklı yaşamanın anahtarı… Bugün günlerden organik! Bugün işe biraz  lezzet katmak istedik ve sizin için mutfakta organik bir rüzgâr estirdik. Organik demek lezzetsiz olması anlamına gelmiyor; tüm ürünler gerçek tohumlardan üretildiği için damak tadınıza zeval vermiyor yani… Organik gıdalarla aranız nasıl bilmiyoruz ancak bu lezzetler sofranıza çok yakışacak buna inanıyoruz!

tavuk-corbasi

1- Limonlu Tavuk Çorbası Tarifi

Hazır kış yaklaşıyorken, çorbalar nasıl da bir sempatik oluyor… Bugün sizler için limonlu tavuk çorbası hazırladık. Organik fasulye ile lezzetlenen nefis çorba tarifi için tıklayın. Daha pek çok çorba tarifi için de sizi şuraya davet edelim.

2- Organik Patlıcanlı Bulgur Pilavı Tarifi

Ne de yakışır bulgur pilavı ile patlıcan yan yana… Organik patlıcan kullandık bu tarifimizde. Lezzetten ödün vermeden, sağlıklı sofraya da göz kırptık. Nefis pilav tarifimiz için tıklayın!

3- Keçi Peynirli Mantar Dolması Tarifi

Farklı aperatif lezzetler arayanlardansanız, bu tarifimiz tam size göre. Organik keçi peynirinden ilham aldık, dolma ile sofralarda olay yarattık. Tarifi görüntülü izlemek için MigrosTV’ye bekliyoruz.

4- Kabaklı Somun Tarifi

Organik tam buğday unu ile nefis bir tarif hazırladık; kabaklı somun. Kalorisi neredeyse yok sayılacak kadar az olan kabak ile daha da lezzetlenen somun tarifimizi kaçırmayın.

5- Biberiyeli Zeytinyağlı Organik Kek Tarifi

Finali güzel bir organik kek tarifi ile yapalım istedik. Biberiye ile bir tatlı dokunuş almaya geldiğimiz MigrosTV mutfağından, nefis bir kek tarifi ile çıkıyoruz. Biberiyeli ve zeytinyağlı organik kek tarifi şimdi yayında!

Sağlıklı beslenmek, lezzetten ırak olmak anlamına gelmiyor. Bunun en lezzetli kanıtlarını paylaştığımız yazımıza bir virgül koyuyoruz şimdi. Bu kadarla sınırlı kalmadık tabi, sizi bekleyen organik sürprizlerimizi bir bilseniz! Biz mutfağa geçiyoruz, yakında yeniden sofralarda buluşmak üzere!

Sağlıklı Günler!