Evde de Olur! 7 Nefis Tarif

Neticede her birimiz kendi evimizin aşçıları değil miyiz? Biz de biliriz iyi yemek yapmayı, biz de biliriz efsane sunumlarla göz doldurmayı! Evet, evinin gurmelerine “Ben bunu evde de yaparım ki!” dedirten, meşakkatli gibi görünen ama kolay olan 7 yemek tarifi hazırladık sizin için. Haydi, buyurun mutfağa!

1- Fincanda Vişneli Brownie Tarifi!

Ne gerek var dışarıda yemeye; kenarına iki çikolata sosu dökünce gözümüzü boyayamazlar! Biz evde de pekâlâ yapabiliriz. Hatta bir de fincana koyar, sunumumuzla göz doldururuz. Evet, yaparız!

Fincanda Vişneli Brownie Tarifi!

2- Baharatlı Sütlü Çay Tarifi!

Dışarıda arkadaşlarla kahve / çay keyfi yapmanın tadı bir başka olsa da, biz o meşhur kahve dükkânında satılanlardan çok daha iyi yapabiliriz sütlü çayı ki buyurun yaptık bile!

Baharatlı Sütlü Çay Tarifi!

3- Fiyonk Börekçikler Tarifi!

Dışarıda çayın yanına verilen o enfes böreklerden neyi eksik! Ah doğru! Fazlası var! Pratik börek tarifimiz ile elimizin hamuruyla yine ne işlere kalkıştık!

Fiyonk Börekçikler Tarifi!

4- Ispanak Yaprağında Rulo Çipura!

Hazır tam da mevsimiyken şöyle şahane bir çipura yapmayalım mı yani? Dışarıda bol sıfırlı rakamlar bekleyedursun, biz tarifimizden sıfırları attık! İşte yapımı kolay balık tarifi, hem de cep dostu!

Ispanak Yaprağında Rulo Çipura!

5- Fırında Kıymalı Pide Tarifi!

Bu öğlen canı pide çeken? Gelin evde pratik bir pide yapalım. Koyalım kıymamızı, baharatımızı verelim fırına! Anlık iç ezilmesine birebir şahane bir tarif sizi burada bekliyor.

Fırında Kıymalı Pide Tarifi!

6- Meksika Fasulyeli Salata Tarifi

Bu aralar canınızı Meksika lokantasına gitmeyi çok da istemiyorsa, siz de Meksika’yı mutfağınıza getirin. Meksika fasulyeli salata tarifi ile artık bu çok kolay.

Meksika Fasulyeli Salata Tarifi

7- Şiş Köfte Tarifi

Sevilen ve geleneksel köfte tariflerinden birini evde kolayca hazırlamaya ne dersiniz? Şiş köfte tarifimiz hem lezzetli, hem pratik hem ev yapımı.

Şiş Köfte Tarifi

Eğer canınızı ve keseniz dışarıda yemeğe bu aralar imkân sağlamıyorsa, sizde dışarının enfes lezzetlerini mutfağınıza getirebilirsiniz. Pratik ve yapımı kolay tarifler bizden; lezzet katması sizden!