Çikolatayla 5 Isırıkta Mutlu Olmaya Ne Dersiniz?

 Hani bazı anlar vardır…

Hayatınız o kadar rutindir ki, arama motoruna ‘rutin’ yazsalar resminiz çıkar. Aslında pek sebebi de yoktur ama olur ya; insanın gönlünün yazı var, kışı var. Görünen o ki siz bu ara birazcık ‘kış’ tarafındasınız. Peki, kışa ‘kışt’ demeye ne dersiniz, hem de tek bir lokma ile!

çikolata

Yalnızca 4 heceye sığan koca bir mutluluk; çikolata! Bugün sizin için öyle çikolatalı tarifler hazırladık ki! Evet, belki rutininiz değişmeyecek ya da iş yerindeki enerji pat diye yükselmeyecek ancak anlık bir mutluluk, benliğinize çok iyi gelecek. Şimdi gelin şu bi’kıtır olayına bir ısırık atalım.

1- Çikolatalı Marshmallow Çubukları Tarifi

Yılbaşının gözdesi olmuştu bu tarifimiz. Etkisi sene boyunca sürecek gibi duruyor siz ne dersiniz? Marshmallow ile çikolatanın müthiş uyumu bu tarifte!

çikolatalı tarifler

2- Muzlu Çikolatalı Sigara Böreği Tarifi

Muz ve çikolatanın bir araya geldiği yerde, stresin esamesi okunmaz! Çikolata ile yapılan farklı tariflerden birinde sıra; sigara böreği yapalım mı?

sigara böreği

3- Ananaslı Beyaz Çikolatalı Mus Tarifi

İlla siyah olacak diye bir kaide yok, mutluluğun beyazı da makbul! Ananas ile lezzetlenen beyaz çikolatalı mus tarifimiz, bütün ihtişamı ile sizi bekliyor!

muzlu mus

4- Kalpli Çikolatalı Sufle Tarifi

Kalbiniz kırık mı? Sevdiğiniz sizi anlamıyor mu? Ya da siz kendinizi ifade etmekte zorlanıyor musunuz? Dertlere bir sufle vuralım, kasveti dağıtalım dedik. Mutlu etme garantili!

sufle tarifi

5- Vişneli Çikolata Tarifi

Tatlı ekşi tatları sevenlerdenseniz bu tarifimiz tam size göre. Vişne ve çikolata aynı kalıpta buluşuyor ve ortaya çıkan lezzet damak çatlatıyor. Tarifi görüntülü izlemek için tıklayın!

vişneli çikolata

Evet, belki bu 5 ısırık ile hayatınızda her şey yoluna girmedi ama ‘her şeyi yoluna sokmak’ için motivasyonunuza bi’tık fayda sağlayabildiysek ne mutlu bize.

Unutmayın! Su akar yolunu bulur, dünün derdi yarın unutulur! 😉