Fırında Lezzetlenen 3 Nefis Balık Tarifi

Nefis bir balık menüsüne ne dersiniz? İsterseniz önden güzel bir roka salatası yapalım… Sıcak bir başlangıç için enfes balık çorbamızı koyalım kasemize…

Fırında Karidesli Levrek Tarifi

Ana yemeğimiz fırında karidesli levrek olsun; finali de Osmanlı Mutfağının geleneksel lezzetisaray helvası tarifi ile yapalım. “Balığın yanında ne iyi gider?” sorusunun en lezzetli cevabı için MigrosTV‘den ayrılmayın!

levrek

Fırında Pazılı Çipura

Balıkseverler! Sofralarda tadına doyulmaz bir ziyafete hazır olun. Beyaz et vesağlıklı beslenme her zaman doğru orantılı olmuştur. Omega 3 açısından zengin besinler arasında ilk sırada olan balık, bir de fırında pişirildiğinde ondan sağlıklısı olmaz. Balığın fırınlanmış hallerinin en güzellerinden biri olanfırında pazılı çipura tarifi şimdi MigrosTV’de!

cipura

Kırmızı Soğanlı Palamut

Palamut tarifleri ile devam ediyoruz. Şimdi sırada kırmızı soğan ile harmanlanan enfes bir fırında palamut tarifi var. Tuzlu suda yaşayan enfes, sıkı etli bir balık olan palamutun lezzetine kendinizi bırakmak için videomuza buyurun! “Ben balığı fırında severim!” diyenlerdenseniz bu fırınlanmış lezzeti kaçırmayın deriz!

palamut