Hafta Sonunda 5 Pizza Fırında!

Özlettin kendini hafta sonu!

Sıcak bir 5 günün ardından, nihayet beklenen hafta sonu geldi. Biliyorsunuz normalde hafta sonuna çok özeniriz, birbirinden özel lezzetleri saatlere yaya yaya tüketiveririz. Bu sefer istedik ki görsellik ve şipşaklık aynı fırında pişsin ve ortaya çıkan lezzet göz kamaştırsın. Sohbet, eğlence, film 3’lüsünün verdiği heyecanla aklımıza nefis pizzalar yapmak geldi. Hem el yapımı hem nefis! Şunlara bir göz atar mısınız?

pizza

1- Kalpli Pizza Tarifi!

Eğer bu hafta sonu ‘özel’ bir misafir ağırlayacaksanız bu tarifimiz tam size göre. Kalp şeklinde mini pizzalar hazırladık hem de mayasız!

kalpli pizza

2- Bi’lokmalık Pizza Tarifi!

Bir çırpıda yenili veren bir lezzette sıra. Şipşak yapımı ve enfes tadı ile bi’lokmalık pizza tarifimiz tam size göre!

bilokmalık pizza

3- Çıtır İtalyan Pizza Tarifi

İtalya’nın nefis pizzasını tek tıkla mutfağınıza getiriyoruz! Yapımı kolay çıtır İtalyan pizzası için MigrosTV’ye buyurun!

italyan pizza

4- Domatesli Pratik Pizza Tarifi

Şimdi de sıra pratik bir tarifte. Şipşak hazırlanabilen, domatesin en güzel hallerinden biri; domatesli pratik pizza tarifi. Detaylar için görselin üzerine tıklayın!

domatesli pizza

5- Karamelize Soğanlı Pratik Pizza Tarifi

Şimdi işe biraz da soğan katalım. Karamelize edilmiş enfes soğan, nefis malzemeler ile birleşiyor ve ortaya çıkan tarif damak çatlatıyor. Tarifi görüntülü izlemek için tıklayın!

soğanlı pizza

Pratik pizza tarifleri ile hafta sonu keyfinize ortak olmak istedik. Nefis lezzetler bizden, neşeli sohbetler sizden!

Keyifli hafta sonları!