Haftalık Menü Önerisi MigrosTV’de!

MigrosTV’de kısa ve kolay yüzlerce nefis tarif arasından bu haftaya yakışacak lezzetler belirledik. Her güne bir tarif önerimizle yeni tatlar sofranızda olsun.

Uykusuzluğa İyi Gelen Kedi Otu Çayı

Stres, şehir hayatı ve günün yorgunluğuna rağmen uykusuzluk problemi çekenler için mükemmel bir önerimiz. Uykusuzluğa iyi gelen çay tarifimiz ile siz de sağlıklı bir uyku kalitesi yakalayabilirsiniz.

uykusuzluga_iyi_gelen_kedi_otu_cayi

Uykusuz günlerin sağlıklı şifası: Kedi Otu Çayı

Kumpir Tarifi

En sevilen sokak lezzetlerinden biri! Herkesin severek tükettiği kumpir lezzetini mutfağınızda da hazırlayabilirsiniz. Kumpir tarifi MigrosTV’de.

kumpir_tarifi

Evde de olur: Kumpir

Kurşun Geçirmez Kahve

Mükemmel bir kahve ile güne başlamak, tüm gün enerjinizi korumak ister misiniz? Alışılagelmiş kahve tariflerinden farklı şahane bir tarifimiz var. Kurşun geçirmez kahve tarifi MigrosTV’de.

kursun-gecirmez-kahve

Kahve Aşıklarına: Kurşun Geçirmez Kahve

Elmalı Kış Çayı

Kış aylarına meyvelerin büyüsüyle sağlık katıyoruz.  Elmaların lezzeti ve besleyici vitaminlerine çayınızda da yer verin. Kış ayları için elmalı çay tarifi MigrosTV’de. Kış ayları için elmalı çay tarifi ve daha fazlası için bizi takip edin.

elmali-cay

Hastalık Korksun: Elmalı Kış Çayı

Fırın Makarna

En sevilen ve lezzet dolu tariflerden biri! Fırın makarna tarifi MigrosTV’de. Herkesin severek yediği ve son derece pratik olan, fırın makarna tarifini siz de evinizde kolayca yapabilirsiniz.

firin-makarna

Makarnanın en lezzetli hali: Fırın makarna

Tavuk Picatta

Lezzetli bir tavuk tarifi ister misiniz? Dünya mutfağının en sevilen lezzeti! Tavuk piccatta tarifi MigrosTV’de. Tavuk piccatta tarifi ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

tavuk-picatta

Sıradan tavuk yemeklerinden sıkılanlara: Tavuk picatta

Şuba Salatası

Rengiyle içinizi ısıtacak, sağlık dolu lezzetiyle damaklarınızı çatlatacak bir salata tarifine hazır olun! Tavuk göğsü, patates, pancar ve havuçla lezzetlendirdiğimiz şuba salatası tarifi MigrosTV’de.

suba-salatasi

Farklı ve yaratıcı: Şuba salatası