Her Güne Bir Tarif Önerisi!

Şimdi mutfakta işler çok daha keyifli ve yemekler çok lezzetli! Farklı, yaratıcı ve kolay tarif önerilerimizle haftanın her günü yanınızdayız!

1. Turp Cacığı

Mevsimin vitamin ve lezzet dolu sebzesi! Turp cacığı tarifi MigrosTV’de. Turp cacığı tarifi ve daha fazla pratik, sebzeli tarifleriçin takipte kalın. Mutfakta harikalar yaratacağınız lezzetli ve pratik tarifler, kısa zamanda sağlıklı menüler yaratacağınız öneriler, tüm püf noktaları ile MigrosTV’de.

turp-cacigi-tarifi

Tarifi için tıklayın; turp cacığı

2. Havuç Tarator

Havuç ve yoğurt lezzetinin keyifli birleşimi! Havuçlu tarator tarifi MigrosTV’de. Havuçlu tarator ve daha fazla mevsim tazesi tarifler için MigrosTV’den ayrılmayın. Kolay, pratik, sağlıklı ve lezzetli yemekler, salata, çorba, tatlı, et, tavuk, balık tarifleri, ev yemekleri, hamur işleri, pasta, börek, poğaçalar, kahvaltılıklar, sıcak ve soğuk içecek tarifleri, MigrosTV’de kısa ve keyifli videolarla sizi bekliyor.

havuc-tarator-tarifi

Yemeklerin yakın arkadaşı; havuç tarator

3. Muz Kızartması

Domestik ve leziz bir tarife dersiniz? Muz kızartması tarifi MigrosTV’de. Muz kızartması ve daha fazla özel lezzetler için bizi takip etmeye devam edin. Mutfakta harikalar yaratacağınız lezzetli ve pratik tarifler, kısa zamanda sağlıklı menüler yaratacağınız öneriler, tüm püf noktaları ile MigrosTV’de.

10

Bu da mümkün; Muz kızartması

4. Kemik Suyuna Çorba Tarifi

Kış aylarını sağ salim atlatmanızı sağlayacak şahane bir çorba tarifimiz var. Kemik suyu çorbası tarifi MigrosTV’de. Kemik suyu çorbası ve daha fazla sağlıklı tarifler için takipte kalın! Dumanı üstünde sıcacık çorbalar, sıcak günler için soğuk çorbalar, kolay ve nefis yemek tarifleri listemizde yerini alıyor. Her gün yenileri eklenen çorba tarifleri, salata, ana yemek, tatlı ve hamur işi tariflerinin yanı sıra, her gün MigrosTV’de.

11

Dumanı üstünde; kemik suyuna çorba

5. Domatesli Spagetti Tarifi

Pratik ve herkesin hayran kaldığı şahane lezzet! Domatesli spagetti tarifi MigrosTV’de. Her sofrada aranan, sevilen lezzetler için bizi takip etmeye devam edin. Domatesli spagetti tarifi ve daha fazla tarifler için bizi takip etmeye devam edin. Kolay, pratik, sağlıklı ve lezzetli yemekler, salata, çorba, tatlı, et, tavuk, balık tarifleri, ev yemekleri, hamur işleri, pasta, börek, poğaçalar, kahvaltılıklar, sıcak ve soğuk içecek tarifleri, MigrosTV’de kısa ve keyifli videolarla sizi bekliyor.

14

Bir tabak yetmez; domatesli spagetti

6. Limonlu Çupra Tarifi

Balık mevsimi geldi, sofralar şenlendi! Vitamin ve mineral deposu, faydaları saymakla bitmeyen balığa, mutfağımızda bol bol yer veriyoruz. Aromalı ve lezzetli bir tarif! Limonlu çupra balığı MigrosTV’de. Limonlu çupra balığı ve daha fazla balık tarifleri için bizi takip etmeye devam edin. Kolay, pratik, sağlıklı ve lezzetli yemekler, salata, çorba, tatlı, et, tavuk, balık tarifleri, ev yemekleri, hamur işleri, pasta, börek, poğaçalar, kahvaltılıklar, sıcak ve soğuk içecek tarifleri, MigrosTV’de kısa ve keyifli videolarla sizi bekliyor.

13

Mevsimi geçmeden; limonlu çupra

7. Köfteli Hünkar Beğendi Tarifi

Sofralarınızı unutulmaz lezzetlerle donatın!  Saray mutfaklarının muhteşem lezzetlerini siz de uzman tazeliğinde evinize taşıyabilirsiniz. Köfteli hünkar beğendi tarifi ve daha fazla lezzetli et yemekleri için bizi takip etmeye devam edin. Kolay, pratik, sağlıklı ve lezzetli yemekler, salata, çorba, tatlı, et, tavuk, balık tarifleri, ev yemekleri, hamur işleri, pasta, börek, poğaçalar, kahvaltılıklar, sıcak ve soğuk içecek tarifleri, MigrosTV’de kısa ve keyifli videolarla sizi bekliyor.

12

Ziyafet sofralarına; hünkar beğendi