Her Güne Bir Tarif Önerisiyle Karşınızdayız!

Her güne nefis bir tarif önerisi yine MigrosTV’de!

1. Garnitürlü Hindi Sarma

Migros iyi et reyonlarından hindi eti ile nefis garnitürlü hindi sarma hazırladık.

 

garniturlu-hindi-sarma

 

Lezzet dolu; garnitürlü hindi sarma

2. Aslan Pasta

Jumanji: Vahşi Orman filminin tam içerisinde kendinize yer bulabilmenin gidiş yolu pek lezzetli, gidiş yönü ise mutfaktan geçiyor!

Şimdi size lezzetli, yaratıcı ve en az film kadar eğlenceli bu pasta tarifi ile filmin gizemli ve eğlence dolu dünyasının içine sızmayı vaat ediyoruz.

aslan-pasta

 

Çocuklar bayılacak; Aslan pasta

3. Panna Cotta

Hafif ve çok lezzetli İtalyan tatlısı panna cotta, tatlı anlarda kaşık kaşık yenilesi bir lezzet. Kolay tarifini videomuzda izleyeceğiniz panna cotta tarifi, misafirleriniz için de harika bir ikramlık olacak.

panna-cotta

Tatlı düşkünlerine; panna cotta

4. Çam Milföyü

Yılbaşı ruhunu yaşatan basit ve pratik bir önerimiz var. Milföy hamuruyla hazırlayabileceğiniz şahane tarifimizi kaçırmayın. Çam milföyü tarifi MigrosTV’de. Çam milföy tarifi ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

cam-milfoyu

 

Sunumu da şahane; çam milföyü

5. Havuç Mücveri

Mücver tarifine farklı ve lezzetli bir malzeme ekledik. Havuçlu mücver tarifi MigrosTV’de. Sofrasında hafif ve sağlıklı yiyecekler tercih edenler için şahane bir lezzet. Havuçlu mücver tarifi MigrosTV’de.

havuc_mucver

 

Turuncu güzel; havuç mücver

6. Ispanak Borani

Ispanak borani lezzeti MigrosTV’de. Yeşil sofralar ve sağlıklı yemeklere düşkünler için; demir deposu ıspanak ile birlikte şahane bir tarif hazırladık. Lezzetine doyamayacağınız Ispanak borani tarifi MigrosTV’de. Ispanak borani tarifi ve daha fazlası için MigrosTV’yi takipte kalın.

ispanak_borani

Nefis meze; ıspanak borani

7. Kuzu Tandır

Nefis tariflerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Uzman Kasapgüvencesiyle sunulan soslu kuzu tandırı, MigrosTV mutfağında hazırladık. Detaylar için videomuzu izleyin.

kuzu-tandir

 

Uzman Kasap’tan; kuzu tandır