Her Mevsim Dalımdan Sofranıza, Ailenizin Sempatik Kırmızısı Geldi!

Aslında ben geldim diyemiyorum çünkü artık Migros raflarında her mevsim dalından sofraya beni bulabilirsiniz. Ama adet yerini bulsun ben yine de bir selam vermek istedim 🙂 Neticede tatlı tariflerinden meyve sularına, enfes smoothie tariflerinden milkshake’lere kadar her taşın altından çıkacak potansiyelim var. Sevgili dostum pudra şekeri ile size tatlı sürprizler hazırladık. Alım için Migros’a, tadım için MigrosTV mutfağına bekliyorum sizi, geç kalmayın; çıkın çıkın gelin! 🙂

1- Bardakta Çilekli Milföy Tarifi

Mis gibi bir tarif. Milföyün içine kıvrılıverdim ve attım kendimi bardağın içine… Bardakta çilekli milföy nefis oldu nefis!

Bardakta Çilekli Milföy Tarifi

2- Patlayan Şekerli Çilekler Tarifi

Patlayan şeker ile buluştum geçen gün. Bir araya gelince haliyle patır patır patladık 🙂 Patlayan şekerli çileklerin tadına bakmaz mısınız?

Patlayan Şekerli Çilekler

3- Labneli Cheesecake Tarifi

Labne ve cheesecake denince akla ilk gelenlerden biri benim kimse kusura bakmasın. Muzun da pabucunu dama atarım icap ederse, beni kızdırmasınlar! Labneli çilekli cheesecake kadar güzel olamaz hiçbir tatlı.

Labneli Çilekli Cheesecake Tarifi

4- Yoğurt Kaplı Çilek Tarifi

Ne zaman moralim bozuk olsa yoğurda sarılırım, beni rahatlatır, mutlu eder. Geçenlerde yine bir canım sıkkındı atıverdim kendimi ortaya. Tadıma doyulmaz bir lezzet oldum 🙂 Yoğurt kaplı çilekler görenleri şaşırtıyor.

Yoğurt Kaplı Çilek

5- Brownie’li Çilekli Kup Tarifi

Ayıptır söylemesi benim tatlım da tuzlum da pek güzeldir. Brownie’li kupun içinde görün siz bir de beni!

Brownieli Çilekli Cup

Anlatmaya doyamam ama beni mutfaktan beklerler, şimdilik mola veriyorum sonra yine görüşeceğiz nasılsa… Bekliyorum hepiniziiiiiii!