Her Tarife Tat Veririm; Küçüğüm Ama Diyetinize de Çok İyi Gelirim!

Tabi, diyet dedim hemen geldiniz değil mi? 🙂 Aslında genelde tariflere kattığım bambaşka aroma ile namım yürür ancak son zamanlarda üzerimde yapılan araştırmalar gösterdi ki ödem atmaya da yarıyormuşum. Hatta kocaman kocaman şişelere, benim suyumu koyuyorlar sonra da gün içinde içiyorlar ben de onların şişkinliklerini alıyorum. Nasıl ama? 🙂

Bugün MigrosTV şefi illa tutturdu seninle tarifler yapalım diye. Ben de kıramadım ve sizin için şahane tariflere imza attık birlikte.

1- Poğaça Tarifi

Poğaçada bir numara yok, işin sırrı bende. Beklenmedik bir anda, öyle bir dokunuş yaptım ki poğaça poğaça olalı böyle lezzet görmedi.

maydanozlu_pogaca

2- Çorba Tarifi

Diyoruz ki bu sefer bir de çorba yapalım. Daha önce denemiş miydiniz bilmiyorum ama benim çorbam da şahane olur. İçinizi ısıtacak kış çorbası tarifi için sizi şuraya alalım.

maydanoz_corbasi

3- Kırmızı Lahana Salatası Tarifi

Pratik salata tariflerinden biri ile devam edeyim. Sizi hiç yormadan hemencecik 5 dakikada hazırlanan kırmızı lahana salatası tarifi hazırladık. İzlemek için tıklayın!

lahana_salatasi

4- Ödem Attıran İçecek Tarifi

Hani ilk satırlarda demiştim ya, ödem attırırım diye. Gelin finali de bu tarif ile yapalım. Ödem attıran içecek tarifini izlemek için tıklayın.

maydanozlu_icecek

Ocak ayında da en taze halimle sizi Migros raflarında beklediğimi hatırlatır, gününüzün lezzet dolu geçmesini dilerim.

Yakında görüşmek üzere 😉