İftar Sofralarına Serinlik Katan Şerbet Tarifleri

Sıcak ramazan sabahlarını serin iftar sofralarına çeviren yemeklere lezzet, muhabbetlere tatlılık katan, Ramazanın olmazsa olmazı şerbetlerin bin bir türlüsü… Bin bir lezzetlisini sizler için tattık bulduk. İster iftarda, ister yemek sonrası, isterseniz sahur sohbetlerinde. Yaz sıcaklarını serinleten en doğal lezzetler sizlerle. Varsa daha doğalı, daha lezzetlisi buyurun bu şerbet tatlarını kendiniz deneyimleyin.

Şeftali Şerbeti Nasıl Yapılır?

Kimisi tadına, kimisi rengine hayran olan, meyvelerin en renklisi ve güzeli. Peki bu lezzeti, dillere destan şeftali şerbeti lıkır lıkır içmeye ne dersiniz?

Şeftali Şerbeti Tarifi

Klima Etkili: Kavun Şerbeti

Tam bir yaz lezzeti! Bu tadı sofralarda görmek için tek yapmanız gereken Migros taze reyonlarından  mis kokulu olgun bir kavun almak ve kavun şerbeti tarifimizi izlemeye başlamak.

Kavun Şerbeti Tarifi

Buzlu Çaya Alternatif: Nektarin Şerbeti

Şeftaliyle nektarinin farkını bilen, damak tadına düşkün gurmeler! Migros’un mevsim tazesi raflarında en taze nektarinleri bulabilirsiniz. Onunla da kalmayıp buz gibi bir nektarin şerbeti hazırlayabilirsin.

Nektarin Şerbeti Tarifi

Sofrada Bizim de Şerbetimiz Olsun: Ramazan’a Özel 5 Şerbet Tarifi

Birkaç meyveyle yetinemem, bana daha çok alternatif verin diyen, her güne farklı lezzetler isteyenler içinse sizi bu şerbet listesine alalım.

Nektarin Şerbeti Tarifi