Temel Reis’i Dinledik; 7 Ispanaklı Tarif ile Mutfakta Olay Yarattık!

Çocukluğumuzun en kaslı çizgi kahramanı… Safinaz‘ın büyük aşkı, Kabasakal‘ın daimi düşmanı. Ağzında piposu, elinde bir kutu ıspanağı ile her zorluğu yenen, ıspanak sevmeyen çocuğa bile bu eşsiz lezzeti sevdiren kahraman; Temel Reis. Bugün tüm yollarımız Temel Reis’e çıkıyor. Sömestir tatilindeki çocuğunuza iyi gelecek şahane ıspanaklı tarifler hazırladık. Bu tariflerle ıspanak sevmeyen çocuk kalmayacak!

ıspanaklı tarifler

1- Kremalı Ispanaklı Makarna Tarifi

Makarnayı çok seven çocuğunuza lezzetli ve sağlıklı bir öneri; kremalı ıspanaklı makarnaŞipşak hazırlanan yemek tarifi için videomuza tıklayın.

ıspanaklı makarna

2- Ispanaklı Krep Ruloları Tarifi

Rulolanmış lezzetlerle aranız nasıl? Çocukların ilgisini çekecek farklı sunumlu yemek tarifleri MigrosTV’de. Onlardan biri ıspanaklı krep ruloları. Tarifi görüntülü izlemek için tıklayın!

ıspanaklı krep

3- Ispanaklı Dip Sos Tarifi

Çocuklar bandırmalık lezzetlere bayılır! Sadece Migros’ta bulabileceğiniz Long Chips‘e eşlik edecek şahane bir dip sos önerimiz var. Ispanaklı dip sos tarifini kaçırmayın!

ıspanaklı dip sos

4- Ispanaklı Sufle Tarifi

Geleneksel sufle tariflerine lezzetli bir alternatif MigrosTV’den! Daha önce ıspanaklı sufle yapmayı denemiş miydiniz? Farklı sunumlu sebze yemekleri arıyorsanız bu tarifimizi mutlaka deneyin deriz! Unutmadan; sufleden omlethavuçlu fıstıklı sufle ve mantarlı sufle tariflerimiz de ilginizi çekebilir.

ıspanaklı sufle

5- Tarator Soslu Ispanak Kökü Tarifi

Kalamarın en yakın arkadaşı tarator ile şahane bir tarif hazırladık. Tarator soslu ıspanak kökü tarifimiz sizi bu videoda beklerken, biz lezzet bombasını daha patlatalım. Havuç tarator tarifimiz ile destan yazmaya hazır mısınız?

tarator tarifi

6- Ispanaklı Tavuklu Kiş Tarifi

Beyaz et  tarifleri ile aranız nasıl, mesela tavuk? Gelin farklı bir tavuk tarifi verelim size; ıspanaklı tavuk kiş. Yapımı kolay et tariflerinden biri olan tarifimizi görüntülü izlemek için tıklayın. Unutmayın #iyiet sofranıza #iyigelecek.

ıspanaklı tavuk

7- Ispanaklı Izgara Kuzu Tarifi

Protein deposu bir tarifte sıra; ıspanaklı ızgara kuzu tarifi. Hazır konu #iyiet‘ten açılmışken Uzman Kasap güvencesi ile pratik et yemekleri MigrosTV’de!