Kırmızı Meyvelerin En Güzeli Ahududu İle Yapabileceğiniz 4 Tatlı

Kırmızı meyveler arasında bir başkadır ahududu. Böğürtlene akraba, tatlılara yakın dosttur. Hafif ekşi lezzeti ile girdiği her tatlı tarifini özelleştiren ahududu ile siz de bir tatlı yapmaya ne dersiniz?

İşte birbirinden leziz, ahududulu 4 tatlı

1. Ahududulu Turta Tarifi

Turtaları nasıl tanımlarsınız? Kurabiye ve pasta arası mı, yoksa düpedüz kek olarak mı? Turtalar, kimisi için biraz kafa karışıklığı olsa da çok lezzetli olduğu konusunda herkes hemfikirdir.

Yoğun aromalı turtalara bayılanlar bu ahududulu tarife bayılacak. Detaylı bilgi için hemen tıklayın.

ahududu-pasta

2. Ahududulu ve Vanilyalı Mini Kurabiyeler Tarifi

Tatlılar için iki eşsiz katkı sunar ahududu ve vanilya. Bu tarifte ise her ikisi de yer buluyor kendine. Ahududunun keskin aroması, vanilyanın hafif büyüsü ile harmanlanıyor ve mini mini kurabiyeleri süslüyor. Bu minik mutlulukların tarifi için hemen tıklayın:

kurabiye

3. Yoğurtlu Ahududu Çubukları Tarifi

Sıradaki tarife kimileri burun kıvıracak kimileri ise bayılacak. Kafanız karışmasın; bazıları iyi bilir, serinlen tatlılar için yoğurt şahane bir malzemedir. Bu tarif de o tatlılardan biri.

Tatlı isteğini susturmak isterken fit görünümüne de ihanet etmek istemeyenler için nefis lezzet hemen burada.

ahududu-cubuklari

4. Ahududu Soslu Meyve Salatası Tarifi

Hem salata hem de tatlıya bayılanları unutmadık. Ağzınızda tatlı bir lezzet bırakacak, yoğurtla süslenip çilekle şenlenen nefis salatanın tarifi için hemen tıklayın.

meyve-salatasi