Bahar Pikniğine Özel 5 Sandviç Tarifi

Hazır havalardan izni koparmışken güzel bir çayır çimen detoksu yapmaya ne dersiniz? Sizin için harika sandviçler hazırladık hem de hiç öyle meşakkatli değil, hepsi şipşak. Piknik sepetinizde bu harikalara da yer açın!

1- Kuru Domatesli Peynirli Sandviç Tarifi

Kuru domates ile yapılan efsane tariflerden biri; peynir ile buluşmuş sandviç tarifi. Yapımı kolay sandviç tarifi için, piknik günü evden çıkmadan sadece 5 dakikanızı ayırmanız yeterli!

sandvic

 

2- Füme Somonlu Sandviç Tarifi

Tatlı su balığı 
denildiğinde akla gelen ilk balık olan somon, fümelenmiş şekilde sandviçinizin arasına giriyor, yanına frenk soğanı, labne peynir, dereotu, salatalık ve rezene gibi lezzetler de eklenince tadına doyum olmuyor!

somon

3- Ton Balıklı Sandviç Tarifi

Sandviç denince ilk akla gelen tariflerden biri, ton balıklı sandviç. Yapımı kolay tarif ile Omega 3 hiç bu kadar pratik ve lezzetli olmamıştı! Sadece 5 dakikada yapabileceğiniz tarif sizi burada bekliyor!

sandvic1

4- Kızgın Kuşlar Tarifi

Biraz da dostlarımızı şaşırtalım! Kızgın kuşlarımız yine çok gergin! Lezzeti, görsel şölene çeviren; yerken gülümseten tarif için piknik dostu diyelim mi?

kuslar

5- Hindi Sosisli Sandviç Tarifi

Diyet yapanları da unutmadık! Hindinin düşük kalorili olmasından nem aldık ve şahane bir sandviç önerisi hazırladık. Yapımı kolay tarifimiz ile hem daha az kalori alın hem de lezzetten ödün vermeyin.

piknik-sandvic

12İlk 5 ile yola çıktık ancak işimiz çok! Daha kek yapacağız, mis gibi tatlılar yapacağız… Siz iyisi mi bizden ayrılmayın ve bu önerilerimizi okumadan piknik örtünüzü sermeyin!

Görüşeceğiz 😉