Ekşinin Gücü Adına: Kivili Tarifler

Daha önce soğan ve zencefil gibi sıradan gözüken ama C vitamini deposu olan yiyecekler ile tanışmış ve enfes tarifler ile taçlandırmıştık. Bugün C vitamini içerdiği bilinen bir diğer misafirimiz kivi. Kiviyi sadece meyve olarak değil, enfes tariflerle harmanlayarak da tüketebilirsiniz. Sizin için kivili nefis tarifler hazırladık.

1- Çikolatalı Kivi Tarifi

Tatlı ve ekşiyi bir arada sunan enfes bir tarif ile başlayalım. Çikolatalı kivi tarifi ile sofranızda fark yaratın. Tarifi okumak için tıklayın.

Çikolatalı Kivi Tarifi

2- Kivili Müsli Tarifi

Sağlıklı ara öğün arayanlara #iyigelecek nefis bir tarif ile devam edelim. Kivili müsli tarifi hem pratik hem vitamin dolu. Enerji vermesi de cabası. Tarifi okumak için tıklayın.

Kivili Müsli Tarifi

3- Kivili Muhallebi Tarifi

Sütlü tatlı tariflerine minik bir parantez açalım. Vitamin deposu kivi ile enfes bir muhallebiye ne dersiniz?  Tarifi okumak için tıklayın.

Kivili Muhallebi Tarifi

4- Kivili Smoothie Tarifi

Smoothie sever misiniz? Kivi ile sağlıklı bir smoothie hazırladık. Enerji veren, tok tutan ve aynı zamanda sizi dinç tutan smoothie tarifini okumak için tıklayın.

Kivili Smoothie Tarifi

5- Kivili Milföy Pasta Tarifi

Ve finalde de nefis bir milföy pasta tarifi verelim. Kivi ile şahane bir tatlı hazırladık. Hem yapımı kolay hem lezzeti olay. Tarifi izlemek için tıklayın.

kivili-tarifler