5 Çayına 5 Kurabiye Tarifi!

Pek severiz değil mi 5 çayını, Altın Günleri‘ni, konu komşu meraklandıran tarifleri, sıra dışı lezzetleri, övülmeyi, gururlanılmayı… Bugün de tıpkı diğer günler olduğu gibi bol övülmeli, bol meraklanmalı tarifler hazırladık sizin için. 5 çayına bandırmalık akıl fikir oynatan kurabiye tariflerimizi kaçırmayın!

1- Tiramisu Kurabiye Tarifi!

“Beni neşelendir!” manasına gelen ancak bırakın yemeyi, adıyla bile gülümseten enfes tiramisu ilk misafirimiz olsun. Ancak bu sefer tiramisu tatlısını değil kurabiyesini hazırladık. Enfes lezzetimiz bir tık ötede!

Tiramisu Kurabiye Tarifi!

2- M&M’s’li Sakız Kurabiye Tarifi!

Sadece Migros’ta bulabileceğiniz M&M’s ile nefis bir form kazanan kurabiyemizin yapımı üstelik çok pratik. Çaya bandırmalık bu tarifimizi kaçırmayın!

M&M’s’li Sakız Kurabiye Tarifi!


3- Çay Kurabiyesi Tarifi

5 çayının vazgeçilmezi nefis bir kurabiye hazırlıyoruz. Pratik tatları seviyor ve aynı zamanda lezzetten ödün vermek istemiyorsanız bu kolay tarifimizi kaçırmayın. İnce öğütülmüş çay ve pudra şekeri ile tatlanan çay kurabiyesi tarifimiz MigrosTV’de!

Çay Kurabiyesi Tarifi

4- Fındıklı Kurabiye Tarifi

5 çayınız için kolay, leziz ve ağızda dağılan kurabiye tarifi arıyorsanız doğru adrestesiniz! Tarifi şimdi MigrosTV’de!

Fındıklı Kurabiye Tarifi

5- Hurmalı Kurabiye Tarifi

Hurmalı tarifleri pek severiz ki Ramazan‘da hatırlarsınız şahane öneriler  vermiştik. Gelin Ramazan’ın sevilen meyvesi hurma ile nefis bir kurabiye yapalım. Hurmalı kurabiye tarifimizi kaçırmayın!

Hurmalı Kurabiye Tarifi