Soğuk Havaya #iyigelecek 7 İçecek Tarifi

Keyifle yudumlayın diye nefis içecek tarifleri hazırladık…
nefis-icecekler

1- Marshmallow’lu Sıcak Çikolata Tarifi
Soğuk hava denince akla ilk gelen içeceklerden biri ile başlayalım; sıcak çikolata! Bu sefer işe biraz da marshmallow kattık ve ortaya çıkan tarife imzamızı attık!
2- Grip Kovan Çayı Tarifi
Gribe bu sene davetiye yollamaya hiç niyetimiz yok. Yeterince hapşırdık, üşüdük; şu grip işini zirvede(!) bırakalım dedik ve size nefis bir tarif hazırladık. Bir de lezzetli oldu ki sormayın! Videoyu yükledik MigrosTV’ye, bir uğrayın olur mu?
3- Elmalı Kış Çayı Tarifi
Çayınızı nasıl alırdınız? Bilirsiniz elmalı tarifleri pek severiz. Bu sefer de elma ile şahane bir çay yapalım dedik. Beğeneceğinizi düşünüyoruz, yok yok eminiz! İddiamızın kanıtı için MigrosTV’ye buyurun.
4- Biberiye Çayı Tarifi
Bu çayımızın bir özelliği var; önce yağ yakıyor sonra bağırsak çalıştırıyor. Böylelikle bağışıklık sisteminiz düzene giriyor ve vücudunuzda minik grip savaşçıları depolanıyor. Tarifin detayları için burada buluşalım.
5- Naneli Ballı Ekinezya Çayı Tarifi
Bu çay, vücut direncinin kelime anlamı adeta! Grip davetiyesinin de en önemli engeli! Naneli ve Ballı Ekinezya çayı tarifi ile elveda grip!
6- Portakallı Yasemin Çayı Tarifi
Biraz rahatlayalım mı? Bütün haftanın stresini yerle bir edecek, tek yudumuyla dahi tüm gerginliğinizi alacak bir önerimiz var. Portakallı Yasemin Çayı ile merhaba stressiz hayat!

7- Havlıcanlı Karışık Çay Tarifi
Romatizma ağrıları ile başı dertte olan? Sizi bu dertten muzdarip eden tüm etkenleri yok edecek bir mucize ile tanışın; Havlıcanlı Karışık Çay! Pratik çay tarifimiz şimdi yayında!Soğuk havanın en güzel arkadaşı sıcacık içecek tariflerini sizlerle buluşturmak için heyecanla bekliyoruz. Çaylar kaynamak üzere, acele edin!Keyifle Yudumlayın! 😉