Lezzetimden Çatladım!

Merhaba!

Beni hatırladınız mı? Hani geçen gün vapur çıkışında karşılaşmıştık, ondan önce de cadde üzerinde… Hatta beni görünce sevinmiştiniz “Ne güzel koktu!” diye de iltifat etmiştiniz. Hatırladınız mı? Kestane ben! Yeniden
karşılaştığımıza çok sevindim. Bu sefer sizinle farklı şeyler konuşmak istedim. Beni yemeyi sevdiğinizi biliyorum işte bu yüzden ekranınızdayım! Kendimim diye demiyorum, sofralarda rüzgâr estirebilirim! İsterseniz gelin anlatayım.

kestane facebook

1- İç Pilav ile Buluşunca Ben

Yılbaşı yaklaşıyor, e bir pilav yaparsınız artık. Benimle pirinç tanelerini buluşturun ve sofraya koyun, sonrasına inanamayacaksınız!

2- Beni Soymakta Zorlanıyor musun?

Dışımın kabuğuna bakma, içim yumuşacıktır. Evet kabul, kabuğumu kırmak biraz zordur; herkese de güvenmem. Ama sizinle şu videoda işin kolayını paylaşıyorum şimdi. Zorluk da neymiş!

3- Tatlım Benim!

Canınız tatlı mı çekti? Bakın şimdi, hemen en yakın Migros’a gidin bir kaymak alın. Sonra şu linkteki videoyu izleyin. Bakın kaymakla bir araya gelip neler yaptım!

4- Gelenekselcilere Selamlar Olsun!

Yok derseniz ki ben gelenekselciğim o zaman gelin beni bir de fırına atın! Fırında ben pek bir rahatlarım, pek bir lezzetlenirim. Şu videoda buluşalım mı?

4 tane ile sınırlı kaldım sanmayın, şimdi siz birden sorunca aklıma ilk bunlar geldi. MigrosTV mutfağında hummalı çalışma devam ediyor; sürprizler için bizden ayrılmayın!