Mayhoşum Ezelden, Şifa Veririm Tez Elden!

Kasım geldi Kasım; tezgâhlarda bana da yer açıldı mı? Mayhoş tadımla, bin bir faydamla, enfes görünüşüm ve damak sulandıran tadımla işte buradayım!

greyfurt

Selam, greyfurt ben!

Eylül, Ekim gibi bana bir hüzün çöker; portakal resmen tezgâhlarda show yaparken ben de sıramı beklerim. İntikamım da acı olur ama! Bir sorar mısınız kendisine zayıflattığı nerede görülmüş! Neyse, çirkinleşmeyeceğim. Evet, ne diyordum, heh; faydalarım. Şöyle bir liste oluşturdum.

1- Kilo ile başlayalım!

Benim hakkımda bir araştırma yapılmış Amerika’da – e malum ünüm dünya çapında-… Derler ki her öğünden önce benim yarımı yiyenler, 12 haftanın sonunda ciddi ciddi kilosunu dengelermiş. Vücuttaki toksinleri hiç sevmem ben, fazla ne varsa ne yapar ne eder gönderirim, acımam!

diyet

2- Sivilce Problemi mi? Ben Hallederim!

Benim en önemli özelliklerimden biri, cilt tarafından emildiğimde tam 72 saat ciltte kalabiliyor olmam. Mesela beni yiyin, ben de cildinizin kolajen sentezini arttırayım ne yıllar yaş atsın ne cildiniz pütürlü olsun!

greyfurt1

3- Yaralara Devayım!

Kalp yarasına olmasa da cilt yarasına iyiyimdir. Özellikle diş eti hassasiyetiniz varsa ben den bir lokma muhakkak yiyin; bakın nasıl iyileştiriyorum sizi.

greyfurt2

4- Bu Aralar Lavabo Yolu Gözleyenler Dikkat!

Neticede bunlar da hayatın bir gerçeği yani… Kabızlık sorunlarını ortadan bir çırpıda kaldırırım ve sindirim sisteminizi düzene sokarım.

greyfurt4

5- Sürprizi Sona Sakladım!

Selülit ile başınız dertteyse bu sefer dahili değil harici olarak imdadınıza koşabilirim. Benim yağımdan bir miktar alın ve sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulayın. Düzenli kullandığınızda portakal görünümlü tüm selülitlerinizi yok edebilirim. Bakın portakal dedim yine sinirim bozuldu, neyse…

salata

Siz siz olun ben fırsat buldukça yiyin. Kendimi övmeyi sevmem ama isterseniz benim farklı lezzetler de yapabilirsiniz. İlk aklıma gelen güzel bir greyfurtlu salata… Ben olsam ben yerdim.

Aaa unutmadan! Migros raflarında sizi bekliyorum, hazır tam zamanımken beni sepetinize eklemeyi unutmayın!

Akşama görüşürüz! 🙂