Mevsimin Güzeli: Kabak ile Yapabileceğiniz 4 Tarif

Ben makarnayı her türlü yerim, diyorsanız bu tarife bayılacağınız kesin!

1. Haftanın Sağlıklısı: Kabaklı Cevizli Makarna

Ben makarnayı her türlü yerim, diyorsanız bu tarife bayılacağınız kesin! Kabağın hafifliği, cevizin enerjisi, makarnanın her malzemeye kucak açabilen nefis lezzetinin buluştuğu tarif uygulamanızı bekliyor. Bir tabak, bir tabak daha isteyeceğiniz harika makarnanın yapımı hakkında tüm detaylar için hemen tıklayın.

Kabaklı Cevizli Makarna Tarifi

https://bit.ly/2ovsvcO

2. Leziz Atıştırmalık: Kızarmış Kabak Kuleleri

Kabak dediğin kızartma olur mu diyorsunuz? O hâlde sunumu ile kalbinizi çalacak, lezzeti ile hayran bırakacak bu mini mini kuleler devirmenizi bekliyor! Nefis tarif için hemen tıklayın.

kızarmış Kabak Kuleleri Tarifi

3. Bak Yeşil Yeşil: Kabak Çorbası

Bir sebzenin vitamininden doyasıya yararlanmak istiyorsanız ondan çorba yapmazsanız olmaz. Kaşık kaşık lezzete ve sağlığa doyacağınız, hafif mi hafif, leziz mi leziz kabak çorbası için kâseler hazırsa tarifin detayları çoktan hazır. Hemen tıklayın.

kabak_corbasi

4. Onsuz Olmaz: Fırın Mücver

Söz konusu kabak ise mücverden bahsetmeyecek miyiz sandınız? Mis gibi dereotu ile süslenen, yoğurt ile taçlanan nefis seçeneklerden biri olan mücveri bu kez kızartmıyoruz. Kızartmadan, ama lezzetine de asla dokunmadan hazırladığımız nefis bir mücverin tarifi parmaklarınızın ucunda.

kabak_mucveri_tarifi