MigrosTV’den 7 Sıra Dışı Lezzet; Bir ‘Rulo’ da Siz Almaz mısınız?

Ziyafet tabak, ekmek, rulo tanımaz; lezzet lezzettir! Bugün sizler için rulolanmış tarifler hazırladık. Kimine sebze, kimine balık koyduk. Şık sunumlarla servis ettik. Eğer siz de farklı sunumlu tariflerle önce gözlere sonra damaklara hitap edenlerdenseniz bu alternatifi de göz önünde bulundurun deriz. Artık ‘küçük Cuma’ sayılabilen Çarşamba günü için şahane bir tarif olmaz mı mesela?

yemek tarifleri

1- Ispanaklı Krep Ruloları Tarifi

İlk olarak sebze ile başlayalım. Temel Reis’in geleneksel sebzesi ıspanakla krep yaptık sonra aldık krepi bir de rulo yaptık ve ortaya yeşil bir manzara çıkardık. Videomuzu izlemek için buraya buyurun.

ıspanaklı Krep Ruloları Tarifi

2- Lahanalı Krep Ruloları Tarifi

Sıradan sunumlar yerine lahanayı sevdirmenin yolları üzerine gittik ve lahanalı krep ruloları hazırladık. Güzel oldu, bir göz atar mısınız?

Lahanalı Krep Ruloları Tarifi

3- Ispanak Yaprağında Rulo Çipura Tarifi

Bir ıspanaklı tarif daha ama bu sefer bir farkla; çipuraFarklı sunumlu balık tarifleri ile sofranızda lezzet rüzgârı estirin! Ispanak yaprağında rulo çipura tarifimiz MigrosTV’de yayında, taze taze!

Ispanak Yaprağında Rulo Çipura Tarifi

4- Zeytin Ezmeli Hamsi Ruloları Tarifi:

Balıkla devam edelim. Hamsi ile aranız nasıl? Biz çok severiz mesela daha önce hazırladığımız hamsili güveç tarifimiz olay olmuştu! Bu sefer güveçte değil rulo şeklinde servis ettik, biraz da zeytin ezmesi ekledik ve ortaya şahane bir tarif çıktı. Mutlaka deneyin!

Zeytin Ezmeli Hamsi Ruloları Tarifi

5- Peynirli Rulo Börek Tarifi

5 çayı lezzetlerini de unutmadık. Nefis kurabiyelerbörekler hazırladık sizin için. Daha önce kurabiye önerilerimizi vermiştik şimdi isterseniz börekle devam edelim. Peynirli rulo börek, yapımı kolay börek tariflerinin en lezzetlilerinden biri. Buyurunuz videomuza!

Peynirli Rulo Börek Tarifi

6- Kaşarlı Piliç Rulo Tarifi

Birazda tavuklu olsun. Kaşar peynirli tarifleri sevenler bu tarif tam size göre! İyi tavukla yapılabilen en lezzetli tariflerden biri; kaşarlı piliç rulo tarifi. Yapımı kolay tarif için sizi önce en yakın Migros‘a sonra da bir tık öteye, MigrosTV‘ye davet ediyoruz.

Kaşarlı Piliç Rulo Tarifi

7- Patatesli Pastırmalı Rulo Börek Tarifi

Birazcık pastırmaya ne dersiniz? Patates ile yumuşattığımız pastırmalı rulo börek tarifi ile şahane bir aperatif hazırlayabilirsiniz. Yapımı kolay, tadı olay tarif şimdi yayında!

Patatesli Pastırmalı Rulo Börek Tarifi

Birbirinden özel lezzetlerden birkaçını sizin için ruloladık, akşam menünüzde bir rulo da bizim payımız varsa ne mutlu bize!

Rulonuz lezzet dolsun, afiyet olsun! 😉