MigrosTV’den Her Güne Bir Nefis Tarif Önerisi

Haftanın her gününe bir nefis tarif önerisiyle yine MigrosTV’deyiz. Kısa ve kolay videolarla anlattığımız nefis lezzetlerimizi kaçırmayın ve her gün menünüze ekleyin:)

1. Karnabahar Kızartması

Mevsimin lezzet ve sağlık dolu tarifine hazırlanın! Karnabahar kızartması tarifi MigrosTV’de.

karnabahar-kizartmasi-tarifi

Kızartması da nefis: Karnabahar kızartması

2. Kemik Suyuna Çorba Tarifi

Kış aylarını sağ salim atlatmanızı sağlayacak şahane bir çorba tarifimiz var. Kemik suyu çorbası tarifi MigrosTV’de. Kemik suyu çorbası ve daha fazla sağlıklı tarifler için takipte kalın!

kemiksuyucorba

 Sağlık deposu: Kemik suyuna çorba

3. Köz Biberli Tavuk

Pratik ve lezzetli şahane bir tarif! Köz biberli tavuk tarifi MigrosTV’de.

tavuktarifi

Menünüze ekleyin: Köz Biberli Tavuk

4. Yumurtalı Kuşkonmaz Tarifi

Kuşkonmaz ve yumurta lezzetini bir araya getirdik. Yumurtalı kuşkonmaz tarifi MigrosTV’de. Kahvaltılarda veya ara öğünlerde severek tüketebileceğiniz, son derece pratik ve besleyici lezzetler için bizi takip etmeye devam edin.

yumurtali-kuskonmaz

Hafif ve sağlıklı: Yumurtalı kuşkonmaz

5. Tavuklu Penne

Nefis ve herkes tarafından sevilen klasik bir lezzet. Tavuklu penne tarifi MigrosTV’de. Sofralarınıza lezzet dolu yeni öneriler için yeni tariflerimize göz atmayı unutmayın. Tevuklu penne tarifi ve daha fazla makarna tarifleri için MigrosTV’yi takip etmeye devam edin.

penne

Tavuklu çok güzel: Penne

6. Ev Yapımı Islak Hamburger

Sokak lezzetlerinin en çok sevileni, damakta unutulmaz tat bırakan ıslak hamburger tarifini evde kendiniz yapmak ister misiniz?

islak-hamburger

Evde de şahane: Islak Hamburger

7. Dolaz Tarifi

Ziyafet sofralarına yakışır bir lezzet! Kayısı ile yapılan bu hafif ve lezzet dolu tarifi denediniz mi? Mevsimin en özel meyvesi, kayısı ile hazırladığımız bu tarifi çok seveceksiniz.

dolaz

Kolay ve Çok Lezzetli: Dolaz