Plaja Giderken Yanınıza Alabileceğiniz 4 Yiyecek Önerisi

Deniz kenarında, havuz başında keyfinize keyif katacak, enerjinizi yerine getirecek, zorlanmadan kolayca yiyebileceğiniz birbirinden leziz 4 yiyecek satırlarımızın devamında!

1. Sebzeli Tavuk Dürüm Tarifi:

Hem vitaminli hem proteinli! Sebzeli bir tavuk dürümün, deniz havasının yanında harika gideceğinden emin olabilirsiniz. İçeceğinizi de unutmayın! Nefis tarif için şöyle buyurun:

sebzeli tavuklu dürüm

2. Tam Buğday Lavaşlı Omlet Dürüm Tarifi:

Daha çok kulaç atabilmek için formül niteliğinde, bol proteinli, çok lezzetli, aynı zamanda hafif ve sağlıklı bir seçenek daha! Yumurtanın güzelliği, sosisin lezzeti, domateslerin mis kokusu ile süslenen bu dürüme bayılacaksınız. İşte nefis tarif:

lavas-durum

3. Kızarmış Patates Topları Tarifi:

Her lokmasında parmaklarınızı yememek için zor tutacağınız, nefis patates toplarını küçük bir kaba doluşturup yanınızda kolayca taşıyabilir, yüzme sonrasında lezzete de enerjiye de doyabilirsiniz. Nefis tarif için şöyle buyurun:

kizarmis_patates_toplari_tarifi

4. Tuzlu Kurabiye Tarifi:

Rahatlatıcı bir yüzme sonrasında en iyi gidecek şey, güzel atıştırmalıklardan yemektir. Yanında da güzel bir içecek olursa kimseler değmesin keyfinize! Pastane lezzetinde, kendi ellerinizle yaptığınız kurabiyeler için sabırsızlandığınızı biliyoruz. İşte nefis tarif:

my9a0187-1