#sadeceMigrosta Satılan Pick Up Bisküvi ile 5 Tatlı Tarif!

Elimizin lezzeti ile yine ne işlere kalkıştık… Yemekler konusunda yaratıcı ve eli lezzetli bir milletiz. Beğendiden yatak yapıp ne etler servis ettik, marullara sarıp ne yumurtalar sunduk, şişe ne domates-et-biber üçlüsü dizdik de soframızı konuşturduk! Bizde her hanenin kendi geleneksel lezzet yorumu yok mudur? Turşu limonla mı sirkeyle mi yapılır misali pek çok lezzete kendi yorumumuzu katarız. Hele ki konular tatlı ise! Canımız hafif tatlı çeker süt koyarız, ağır çeker bitterle doldururuz. Bir de ‘az sonraaa’ vereceğimiz tarifler gibi ‘ara tatlı’larımız vardır; kâh Altın Günü’nün yıldızı olurlar, kâh 5 çayının sempatik dostu. Bugün sizler için nefis bisküvili tatlılar yaptık ama bir farkla! Sadece Migros’ta bulabileceğiniz Pick Up bisküvi ile tam 5 tarif hazırladık. Çayları koyun, geliyoruz! 🙂

1- Pick Up’lı Muffin Tarifi

Muffin’lerle aranız nasıl? Daha önce pek çok tarifimiz olmuştu. Bu sefer işe birkaç Pick Up bisküvi kırığı serptik… Sonra bakın neler oldu…

tatlı_tarifi

2- Marshmallow’lu Pick Up Bisküvi Tarifi

Konu marshmallow olunca bizde tarif bitmez! Marshmallow’lu sıcak çikolata, marshmallow’lu çikolata çubukları, marshmallow’lu kalpli çikolatalar… Bu benzersiz tariflere bir de Pick Up bisküvi eklendi. Tarifi görüntülü izlemek için tıklayın!

pick_up_bisküvi


3- Parti Pick Up’ları Tarifi

Hafta sonu parti hazırlığı yapanlara #iyigelecek şahane bir önerimiz var! Partiniz için enfes bir Pick Up’lı tarif hazırladık. Yapımı kolay parti tarifleri için MigrosTV’de buluşalım.

bisküvili_tatlı_tarifi

4- Pick Up’lı Puding Pastası Tarifi

Biraz da pasta? Daha önce lezzetli pastalar yapmıştık; kirpi pasta, Hello Kitty pasta ve daha pek çoğu. Bu sefer işe biraz da kırıntı serptik ve ortaya enfes bir Pick Up’lı puding pastası çıkardık. Bir parça almaz mısınız?

pratik_tatlı_tarifi

5- Pick Up’lı Kup Tarifi

Ve final! Enfes bir kup tarifi hazırlamadan da olmazdı. Sadece Migros’ta satılan Pick Up bisküvi ile şahane bir kup tarifi hazırladık. Detaylar için videomuzda buluşalım!

1425168000-e2eb7ceaed3d390dd9e92d7b022986fb

Sadece Migros’ta satılan Pick Up bisküvi ile pek çok lezzet yaptık; sanmayın ki bu kadarıyla sınırlı kaldık! Sadece Migros’ta bulabileceğiniz M markalı ürünlerle tam 100 tarif hazırladık. Sizin tercihiniz hangisi olurdu?