Bol Vitaminli 5 Farklı Salata Önerisi

Bol salatamdan ödün de malzeme de vermem!’ diyen salata severlere iyi gelecek tarifler MigrosTV’den! Yazın ‘hafif kurtarıcısı’ kışın ‘sağlıklı dostu’ salata ile 5 lezzetli tarif hazırladık. Nefis tariflerimiz için sizi bi’tık aşağıya alalım.

1- Lahana Salatası Tarifi

Formuna özen gösterenlere hem pratik hem lezzetli bir tarif MigrosTV‘den! Havalar soğuyunca sofralarımıza konuk olan lahana ile nefis bir salata hazırladık. Tarifi burada sizi bekliyor!

lahana_salatası_tarifi

2- Yeşil Elmalı Kereviz Salatası Tarifi

Farklı lezzetlerle aromalanan tatları seviyorsanız bu tarifimiz tam size göre. Yeşil elma ve kerevizi bir tabakta buluşturduk ve ortaya şahane bir mevsim salatası çıkardık.

elmalı_kereviz_salatası

3- Narlı Ispanaklı Salata Tarifi

Yılbaşının bereket simgesi narla, Temel Reis‘in güç simgesi bir araya geliyor ve ortaya çıkan tarif kış sevdiriyor! Damaklarınızda bu tarife de yer açın!

ıspanaklı_salata_tarifi

 

4- Maydanozlu Kırmızı Lahana Salatası Tarifi

Ödem attırıcı etkisi bilinen maydanoz ile kırmızı lahanayı bir tabakta buluşturup, şahane bir renk şölenine imza atmaya ne dersiniz?

kırmızı_Salata_lahanası

 

5- Avokado Salatası Tarifi

Avokadolu salata tarifimiz, klasik meyve salatası tariflerine nefis bir alternatif. Detaylar için videomuzda buluşalım mı?

avokado_salatası

Mevsim değişimlerinde bağışıklı sisteminizi güçlendiren, sağlıklı beslenmesine destek olan farklı salata tariflerini, sofralarınıza getirmek istedik. Ortaya karışık lezzetlerimizin tadına mutlaka bakın!

Dert ettiğiniz tek şey salata malzemeniz olsun! 😉

Sıra dışı lezzet duraklarında buluşmak dileğiyle!