Sert Kışı Yumuşatan 5 Ev Yapımı Pizza Tarifi!

Dışarısı kar, kış, kıyamet; sizin evde durumlar nasıl? Bakın ne diyeceğiz, bu akşam için şöyle güzel bir pizza partisi yapsak diyoruz… Evdeki malzemelerle şipşak hazırlayabileceğiniz 5 pizza önerimiz var; hepsinin yapımı çok kolay. Siz mutfağa geçin, biz de malzemeleri toparlayıp gelelim; fırının önünde buluşalım! 😉

1- Bi’lokmalık Pizza Tarifi

Sadece 15 dakikanızı ayırarak tam 6 kişilik pizza yapalım mı? Bir lokmada yutacağınız pizza tarifi ile akşam menünüz hem lezzetli hem şipşak!

pizza

2- Çıtır İtalyan Pizza Tarifi

İtalyan mutfağı denince akla ilk gelen yemek, elbette pizzadır. Evinizde kolayca yapacağınız Çıtır İtalyan Pizza ile domates, mısır ve baharatların muhteşem uyumuna şahit olacaksınız. Dikkat mutfaktan İtalyan çıkabilir.

çıtır_pizza_tarifi

3- Kardan Adam Pizza Tarifi

Hazır dışarısı karlıyken ve kardan adam en popüler arkadaşımız olma yolunda ilerliyorken şöyle sevimli bir kardan adam pizza yapalım mı? Yapımı kolay pizza tarif MigrosTV’de!

kardan_adam_pizza

4- Domatesli Pratik Pizza Tarifi

Domatesli pratik pizza yapmaya ne dersiniz? Kolay pizza tarifi arayanlara en lezzetli cevap MigrosTV’den!

pratik_pizza

5- Karamelize Soğanlı Pratik Pizza Tarifi

Mutfaktan mis gibi kokular geliyor! Karamelize soğanlı pratik pizza tarifimiz ile sofralarınız şenleniyor. Soğanları doğramadan önce ağzınıza bir miktar su alın ve doğrama işlemi devam ettiği sürece ağzınızda tutun. Böylelikle soğan, gözlerinizi yakmayacaktır.

soğanlı_pizza

Havalar sertken mutfağınız yumuşacık olsun dedik ve sizin için nefis pizza tarifleri hazırladık. Önermesi bizden, lezzet katması sizden!

Afiyet Olsun! 😉