Sevgililer Günü İçin Erkeklerin de Yapabileceği En Kolay 3 Tarif

Kalbe Giden Yol Mideden Geçer…

“Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer.” söylemine hepimiz tanıdığız; ancak neden kadınların da kalbine giden yolun midesinden geçebilme ihtimalini hiç düşünmeyiz? Sevgilisinin emek vererek hazırladığını bildiği her tarif, kadınları da gayet tabii etkileyebilir.

O halde bizimle aynı fikirde olan, sevgilisini yaptığı yemeklerle etkilemek isteyen ve mutfağın yolunu tutmaya hazır erkekler bu tarif listemize bir göz atın deriz!

“Ben yemek yapmayı beceremem ki” demeyin; çünkü bu tariflerin hepsi birbirinden kolay, aynı zamanda çok etkileyici!

İşte 14 Şubat Sevgililer Günü için yemek yapmayı bilmeyen erkeklerin bile sevgililerine kolaylıkla yapabileceği 3 nefis öneri:

1. Kurabiye Âşıklarına: Pişmeyen Kurabiye

Aşkı sizsiz, çayı kurabiyesiz düşünemeyen bir sevgiliniz varsa işte onu mutlu edecek reçete niteliğinde bir tarif! Pişme süreci ile hiç uğraştırmayan, sabırsız ve duygu taşan tüm aşklara iyi gelecek pişmeyen kurabiye tarifi için hemen tıklayın:

2. Ona Minik Kahvaltılar Hazırlayın: Elmalı Pankek

Sevgilinize kusursuz bir 14 Şubat Sevgililer Günü yaşatmak istiyorsanız, ona güzel bir kahvaltı hazırlamak ile başlayabilirsiniz. Aynı fikirdeyseniz bu tarif tam da size göre olabilir beyler! Mevsimin en güzel son elmalarını hızlıca bulun ve doğru mutfağa! Kahvaltısı için ona nefis bir elmalı pankek hazırlayarak kendinize yeniden âşık etmek için hemen tıklayın:

3. Salata Âşıklarına: Ton Balıklı Avokadolu Salata

Sevgililer Günü dahi olsa formundan vazgeçmeyecek bir sevgiliniz varsa ona leziz ve doyurucu bir salata hazırlamak şahane bir fikir olabilir. Onu doyuracak, sizi yormayacak harika salata tarifi için hemen tıklayın.