Sonbahar Pikniğine Özel Fırından Çıkmış 5 Taze!

Kışa çeyrek kala daha da heves ettiğimiz sonbahar pikniğinde sıra enfes poğaçalara geldi. İster yolluk, ister sepetlik şahane öneriler hazırladık size. Her damağa hitap etsin diye de çeşidi bol tuttuk. Peki, poğaça tariflerinin altında yatan lezzet sırrı neydi?

Açıklıyoruz!

1- Peynirli Poğaça Tarifi

Klasik poğaça tarifi ile başlayalım; peynirli poğaça. Ağızda dağılan poğaça tariflerinden biri olan nefis tarif için görselin üzerine tıklayın.

pogaca
2- Çiçek Poğaça Tarifi

Sonbaharın dökülen yapraklarına inat benzersiz bir çiçek şölenine ne dersiniz? Şipşak hazırlayabileceğiniz çiçek poğaça tarifi şimdi yayında!

cicek-pogaca

3. Zeytinli Poğaça Tarifi

Zeytin gözlüm sana meyilim nedendir bilinmez ama bu lezzet kaçmaz, kaçırılamaz! Zeytinli örgü poğaça tarifimiz ile piknik sofranız çok havalı!

zeytinli-pogaca

4- Dereotlu Poğaça Tarifi

Dereotu ile aranız nasıl? Hiç sevmem diyenleri bile sevdiren bir lezzet önerimiz var. Dereotlu poğaça tarifi ile piknik şimdi daha da lezzetli!

dereotlu-pogaca

5- Maydanozlu Poğaça Tarifi

Dereotunun kardeşi, poğaçanın olmazsa olmazı. Maydanozlu poğaça tarifi ile şimdi de piknik keyfindeyiz. Detaylar için tıklayın!

maydanozlu-pogaca
Sonbahar pikniğiniz için fırından taze çıkmış nefis poğaçalar hazırladık. Tercihiniz hangisi olurdu bilmiyoruz ama kokusu ile piknik alanında etrafınızı dolduracağınız kesin!

Keyfiniz bol olsun! 😉