Tatlı Yiyip Tatlı Konuşturan 5 Piknik Tatlısı

Sonbahar pikniği tüm heyecanı ile devam ediyor! Sandviçlerdi, pizzalardı derken işin en “tatlı yiyelim tatlı konuşalım” kısmına geldik. Tuzlu aperatiflerin sonunu güzel bir tatlıyla bağlamak için şahane bir fırsat! Piknik keyfinize yakışacak şahane tatlılar hazırladık size. Yemeğe istediğiniz maddeden başlayabilirsiniz!

1- Çikolatalar Marshmallow Çubukları Tarifi

İsterseniz pikniğe varmadan, tatlı yolluklar ile başlayalım. Piknik alanı uzaktaysa, arabada giderken size eşlik edece nefis marshmallow’lar hazırladık. Hem lezzetli hem pratik… Yolda iyi gider!

tatli-tarifi1

2- Bisküvili İrmik Tatlısı Tarifi

İrmik tatlısı ile aranız nasıl? Hem uzun yola dayanır, hem lezzetli hem yapımı kolay. İçine bisküviler ilave ederek tadını daha da güzelleştirdik. Nasıl mı? Şurada buluşalım!

tatli-tarifi2

3- Kalpli Minik Kekler Tarifi

Kalpleri fethetmeye ne dersiniz? Kalpli minik kekler ile sonbahar pikniğinize ‘aşk’ katın. Tarifi görüntülü izlemek için tıklayın!

tatli-tarifi3

4- Çikolatalı Elma Şekeri Tarifi

Elma şekeri yapalım mı? Meyve ve tatlının en lezzetli buluşması ile çocukluğumuzun pikniklerine dönüyoruz.

tatli-tarifi4

5- Oreo’lu Cheesecake Tarifi

Oreo efsanesi piknikte de sizinle! Oreo’lu nefis bir cheesecake’e ne dersiniz? Yapımı kolay cheesecake tarifi ile ihtiyacınız olan tek şey bir mini bir soğutucu. Gerisi tamamen damak zevkiniz!

tatli-tarifi5

Tatlısız piknik olmaz diyenlere #iyigelecek enfes tariflerle bezeli şahane öneriler derledik, sanmayın ki burada son verdik. Sırada ne mi var? Tıklayın!