Vişne İle Lezzetlenen 5 Tarif

Çok tatlı meyveleri pek sevmeyen, “meyve dediğin biraz ekşi olmalı” diyenler için vişne; kurtarıcı meyvelerden biridir. Katıldığı birçok lezzeti güzelleştirerek tadan herkesi memnun edebilir. Peki vişneyi hangi tariflerde kullanabiliriz dersiniz? İşte birbirinden nefis vişneli tarif önerileri.

1. Fincanda Vişneli Brownie Tarifi

Çikolataya doyduğumuz nefis brownieler bu kez fincanlara doluşsa nasıl olur? İçine bir de vişnenin o güzelim aroması girerse ağızlar sulanır mı sulanır! Sırada sunumu ile şahane, yapımı ile pratik bir tarif geliyor. Detaylar için hemen tıklayın.

visneli-browni

2. Vişneli Çikolata Tarifi

Gecenin bir yarısı gelen çikolata krizleri için nefis bir tarifimiz var. Evde kendi ellerinizle kolayca yapabileceğiniz vişneli çikolatayı ister hemen tüketin isterseniz kavanozlayıp saklayın. İster misafirlerinize ikram edin isterseniz gittiğiniz misafirliklere hediye olarak götürün. Nefis tarif için hemen tıklayın.

visneli-cikolata

3. Vişneli Krep Tarifi

Güne güzel başlama sebebi olan, en mükemmel kahvaltılıklardan biridir krep. Gelin onun içerisine bir de vişne konduralım. Birbirinden zır lezzetleri birleştirip çok yakıştıranlar bu tarife bayılacaksınız. Hemen tıklayın.

visneli-krep

4. Vişneli Revani Tarifi

Klasikleşen tatlılarımızdan biri olan revaniye küçücük, sevimli ve aşk renginde bir dokunuş yapalım istedik. Mini mini revanilerin, vişne taneleri ile buluşmasına bayılacağınızdan eminiz. Hoş sunumu ile fark yaratıp, vişne sosu ile şenlenen nefis tarifin tüm detayları için hemen tıklayın.

revani-tarifi

5. Vişneli Muhallebi Tarifi

Klasikleşen tatlıların başında gelen muhallebinin mis gibi süt kokusu, yumuşacık kıvamı sayesinde kalbini çalmadığı insan pek yoktur. Şimdi etkileyiciliğine daha da etkileyicilik katmak için vişne ile buluşturuyoruz. Nefis tarif için hemen tıklayın.

visneli-muhallebi