Vişne Sezonu Geldi: Vişneli 4 Nefis Tatlı Tarifi

Hafif ekşi, ferah, aşk rengindeki minik meyveler; hayatınıza güzellik katmaya geliyor. Birbirinden nefis vişneli tarifler ile bir tatlı huzur almaya hazırsanız buyurun satırlarımızın devamına!

  • Vişneli Smoothie Tarifi

Yaz mevsiminde ferahlık, kış mevsiminde şifa olacak leziz smoothiler olmazsa olmaz! Biraz yoğurt, biraz vişne, bolca sağlık dolu bardaklar için doğru mutfağa! İşte nefis tarif!

visneli-smoothie

  • Vişneli Kup Tarifi

Yazın yükselen sıcaklarından bunalmış, hayattan yorulmuş herkes buraya bir baksın! Molanıza keyif katacak, size nefis bir yoldaş olacak, hafif bir tatlı önerimiz var. Harika vişneli kup ile tanışmak için hemen tıklayın.

Vişneli Kup Tarifi

  • Vişneli Kek Tarifi

Hiçbir zaman kekten vazgeçmeyen, ona her meyveyi yakıştıranlar; bu tarif size gelsin! Vişneli keki hâlâ denemediyseniz bu kekin lezzeti parmaklarınızı yedirecek, dudağınızı uçuklatacak. Nefis tarif için hemen tıklayın.

visneli_kek_tarifi

  • Bayat Ekmekli Vişneli Tirit Tarifi

İşte size tiridine tiridine banabileceğiniz bol vişneli bir tarif! Yeni ile eskiyi kaynaştırıp ne bayat ekmeklerin boynunu büküyoruz ne de vişneyi gereğinden fazla şımartıyoruz. Tam tadında, tam kararında tarif için sizi şöyle alalım.

bayat-ekmekli-visneli-tirit