Yeni Haftaya 7 Yeni Tarif

1.Acem Pilavı

Sıradaki videomuzda Kahramanmaraş mutfağına doğru yola çıkıyor; neredeyse akla gelen her yemeğe kusursuz bir şekilde eşlik eden pilava çok farklı bir form kazandırıyoruz. Nasıl mı? Karşınızda Acem pilavı tarifi!

2.Ezogelin Çorbası

Akşam yemeği menüsü hazır ama ne çorbası yapacağınıza bir türlü karar veremediyseniz gelin peşimizden! Yapımının kolaylığından, sevilmeme ihtimali pek olmadığından tam olarak “risksiz” olarak nitelendirebileceğimiz ezogelin çorbası için kaselerinizi hazırlamaya başlayın!

3.Sıcak Çikolata

Uzun ve çok soğuk geçen kış gecelerinde içinizi ısıtacak, bol lezzetiyle gülümsetecek bir tarifle tanışmaya ne dersiniz? En sevdiğiniz kupanıza doluşup sıcacık battaniyenizle kitap ya da film keyfinizi mükemmel şekilde tamamlayacak sıcak çikolata tarifi için tüm dikkatinizi bize ödünç verin!

4.Etli Kapuska

Kırmızı pul biberle buluşan, bol sulu kapuska yemeğine lahana sevmeyenlerin bile karşı koyamadığını biliyoruz ve ona bir güzellik daha katıyoruz!

5.Pratik Mozaik Pasta

Bayatlayan bisküvileri en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz, leziz bir tarif arıyorsanız sizi onunla tanıştıralım; karşınızda mozaik pasta!

6.Haşhaşlı Kurabiye

Hamur işlerine tartışmasız en çok yakışan malzemelerden biri olan haşhaşla bu kez bol tereyağlı, kıyır kıyır bir kurabiye hazırlıyoruz!

7.Havuç Reçeli

Sıradaki videomuzda A vitamini denince akla gelen ilk sebzelerden olan, güzel rengiyle kalpleri çalan, taptaze havuçlardan bu kez çok farklı bir tarif hazırlıyoruz. Daha öncelerde ona salata, yemek dışında tatlı tariflerinde de yer verdiyseniz havuç reçeli tarifini de epey sevebilirsiniz.