Yeni Oreo Yine Migros’ta; Oreo’lu 4 Nefis Tarif MigrosTV’de!

Anlık tatlı krizlerinin en leziz çözümü… İki siyah bisküvinin arasına sıkışmış enfes krema… Dünyanın en sevilen bisküvileri listesinde hatırı sayılır bir yere sahip olan Oreo ile nefis tarifler yaptık.
oreolu tarifleri
 Oreolu Kek Tarifi
Geleneksel kek tariflerini şimdilik biraz erteleyelim ve enfes bir Oreo’lu keke merhaba diyelim. Yapımı kolay kek tarifi MigrosTV’de!

oreolu kek

2- Oreolu Cheesecake Tarifi

Cheesecake tarifleri ile aranız nasıl? Daha önce balkabaklı cheesecakelabneli cheesecake ve vanilyalı cheesecake ile buluşturmuştuk sizi. Şimdi gelin işe biraz da Oreo katalım. Hazır mısınız benzersiz lezzete?

oreolu cheesecake

3- Oreolu Kuplar Tarifi

Şahane kup tarifleri MigrosTV’de! Daha önce hazırladığımız elmalı kupa lezzetli bir alternatif geldi; Oreo’lu kup! Yapımı kolay kup tarifini mutlaka deneyin!

oreolu kuplar

4-  Oreo’lu Cupcake Tarifi

Oreo ile şahane bir cupcake yaptık. Pudra şekerivanilya ve krem tartar ile güzelce harmanlanan Oreo‘lu cupcake tarifi MigrosTV‘de. Pratik tarifimizi kaçırmayın!

oreolu cupcake

Eğer siz de Oreo tutkunlarındansanız bu tariflerimizi mutlaka deneyin; lezzetini uzun süre unutamayacaksınız! 😉 Efsanevi bisküvi Oreo Migros‘ta!