Yeni ve Leziz Tarifler ile Yine Sizlerleyiz!

1- Vişne Reçeli

Onun için “ekşi lezzetlerin en tatlı halidir.” desek kafaları biraz karıştırmış olabiliriz; ancak vişne reçelini tattığınızda oluşan karışıklığın hemen yok olduğunu ve sadece lezzetle baş başa kaldığınızı hissedeceksiniz!

Vişne severlere; Vişne Reçeli tarifi

2- Karpuzlu Smoothie

Smoothie’lerin her haline bayılıyor, onları her mevsim tüketmeyi seviyorsanız işte size tam da yaz mevsimine yaraşır güzellikte bir smoothie! Mevsimin en karşı konulamaz meyvesi olan karpuzu bu kez bardaklara doldurup keyfinize keyif katmaya hazır mısınız?
Bebe bisküvisi sevenlerini pek memnun edecek, karpuz âşıklarını mis kokusuyla mest edecek, yoğurdu tek başına tüketmeyi sevmeyenlere ilaç olacak bu smoothie ile gününüze keyif ve serinlik katmak istiyorsanız malzemeleri edinip derhal uygulamaya koyulun deriz.

Serin serin; Karpuzlu Smoothie

3- Mükemmel Bonfile Marine Etme

Kusursuz bir bonfile hazırlamak istiyorsanız bu kılavuzu incelemeden işe başlamayın!
Özel sofraların akla ilk gelen, yapımı pratik, tadımı nefis seçeneklerinden biridir bonfile. Yanına güzel bir salata, pilav da eklendiğinde sizden mutlusu kalmayıverir.

Kusursuz bir bonfile için; Mükemmel Bonfile marine Etme tarifi

4- Karpuz Pizza

Bugüne kadar yediğiniz tüm pizzaları unutun, sırada pizza tarifi anlayışınızı tamamen yıkıp onu baştan yaratacak bir önerimiz var; karşınızda karpuz pizza!
Karpuz pizza; midenizi yormayacak, yüksek kalorilere sahip olup yediğinizde pişmanlık vermeyecek, sıcak günlerde serinlemenize yardım edecek, üstelik vitamin kaynağı bir tarif.

Midenizi yormayacak; Karpuz Pizza tarifi

5- Fesleğenli Semizotu Yemeği

Omega-3 denince akla ilk gelen, en iyi sebze seçeneklerinden biri olan semizotunu daha önce böyle denemediğinizden eminiz! Ferahlığına ferahlık katan fesleğenle buluşan semizotu bu haliyle sevmeyenleri tarafından bile kabul görecek.

Ferah bir seçenek; Fesleğenli Semizotu Yemeği

6- Üzümlü Kek

Çay keyfinizi tamamlayacak, üzüm sevenlerini pek memnun edecek bir tarif var sırada; karşınızda üzümlü kek!

Siz de bugün çocuğunuzu mutlu edecek bir şeyler arıyor, misafirlerinizle olan sohbetinize eşlik edecek güzel bir ikramlık hazırlamak istiyor, “Yapımı pratik, tadımı enfes olacak bir kek tarifi olsa ne güzel uygulardım.” diye düşünüyorsanız üzümlü kek, aradığınız seçenek olabilir!

Çayın yanında; Üzümlü Kek

7- Mükemmel Limonata Yapma Kılavuzu

Nefis bir limonata hazırlamak istiyorsanız bu kılavuzu incelemeden işe başlamayın!
Serinlemenin en vitaminli, en nefis yollarından biridir limonata. Ona bazen güne güzel başlamak için kahvaltıda, bazen günü güzel tamamlamak için akşam yemeklerinde, bazense günün yorgunluklarına mola vermek için gün ortasındaki öğünlerde yer verilir; ama daima popüler bir seçenektir ve tüketen kişiye her yudumunda serinlik, her yudumunda keyif verir.

Siz de gününüze güzellik katması için bugün kendinize nefis bir limonata hazırlamak istiyorsanız sizi sıradaki videomuzu izlemeye davet ediyor, mükemmel bir limonata yapmanın tüm sırlarını veriyoruz.