Yeni Yılın İlk Mesaisine İyi Gelecek 5 Nefis Sandviç Önerisi!

Konu: ACİL Öğle Arası Tarifleri

2015’in ilk mesaisinden Günaydın,

Ne de güzeldir Pazartesi gibi görünen ama aslında Cuma olan günler değil mi? Bu küçük Pazartesi(!) için öğle aranıza lezzet katacak şahane önerilerimiz var. Sizin için minik minik pratik sandviçler hazırladık. 2015’in ilk mesaisine iyi gelecek!

sandviç_tarifleri

1- Kuru Domatesli Peynirli Sandviç Tarifi

Kuru domates ile yapılan efsane tariflerden biri; peynir ile buluşmuş sandviç tarifi. Yapımı kolay sandviç tarifi ile öğle aranız çok lezzetli! Üstelik evden çıkmadan sadece 5 dakikanızı ayırmanız yeterli!

peynirli_sandviç

2- Füme Somonlu Sandviç Tarifi

Tatlı su balığı
 denildiğinde akla gelen ilk balık olan somon, fümelenmiş şekilde sandviçinizin arasına giriyor, yanına frenk soğanı, labne peynir, dereotu, salatalık ve rezene gibi lezzetler de eklenince tadına doyum olmuyor!

somonlu_sandviç_tarifi

 

3- Ton Balıklı Sandviç Tarifi

Sandviç denince ilk akla gelen tariflerden biri, ton balıklı sandviç. Yapımı kolay tarif ile Omega 3 hiç bu kadar pratik ve lezzetli olmamıştı! Sabah sadece 5 dakikada yapabileceğiniz tarif sizi burada bekliyor!

ton_balıklı_sandviç_Tarifi

4- Kızgın Kuşlar Tarifi

Eğer mesai arkadaşlarınızı yılın ilk gününde şaşırtmak isterseniz bu tarifimizi mutlaka deneyin deriz. Lezzeti görsel şölene çeviren; yerken gülümseten tarif için MigrosTV‘ye buyurun.

kızgın_kuşlar_tarifi

5- Hindi Sosisli Sandviç Tarifi

Diyet yapanları da unutmadık! Hindinin düşük kalorili olmasından nem aldık ve şahane bir sandviç önerisi hazırladık. Yapımı kolay tarifimiz ile hem daha az kalori alın hem de lezzetten ödün vermeyin.

hindi_sosisli_sandviç

Yılın ‘Pazartesi gibi görünen Cuma‘sı’ndan bugünlük bu kadar. Öğle arası yaklaşıyor. Nefis sandviç tariflerimiz için sizi şöyle ‘bir tık yukarı‘ buyur edelim mi?

Pazartesi sendromlaşmak (!) üzere! 😉