Güzellik, ilişkiler, sağlıklı beslenme gibi birçok konuya dair önerileri ve samimi anlatımıyla binlerce takipçisini peşinden sürükleyen Youtuber Gözde Tezer MigrosTV’de!

Sağlıklı ve güzel görünen bir cilt, her zaman bir adım daha önde olmamızı sağlar. Peki, bunun için iyi bir cilt bakımı nasıl yapılmalıdır? Sıradaki videomuzda Gözde Tezer; en eski ve en etkili cilt bakım yöntemlerinden biri olan buhar uygulamasının ve sonrasında uygulanması gereken maskenin nasıl olması gerektiğini anlatıyor.
Cilt bakımında buhar uygulamasının yeri nedir, cilde faydaları nelerdir, buhardan sonra uygulanacak maskenin türü neden önemlidir, Neutrogena Purifying Boost Hidrojel Arındırıcı Maske nasıl uygulanır merak ediyorsanız tüm detaylara Gözde Tezer’in keyifli anlatımıyla videomuzdan ulaşabilirsiniz; keyifli seyirler!
Evde geçirdiğiniz vakti güzelleştirecek yemek tarifleri, egzersizler, sağlıklı yaşam, hobi ve daha birçok konuya dair faydalı videolar için MigrosTV Youtube kanalımıza da abone olmayı sakın unutmayın!

EN ÇOK İZLENENLER