Ödem Attırıcı İçecek Tarifi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4,00/5 Toplam: 1 Oy
view 2.194
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
1

Ödem Attırıcı İçecek Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

“Kilo mu aldın sen?” gibi sevimsiz sorulara hiddetle “Kilo değil onlar, ödem ödem!” diye cevap verenler yaklaşın. Sakinleşmenize yardımcı olacak, tüm ödeminizi attırıp kötü niyetli herkesi kıskandıracak iksir gibi bir tarifimiz var!

Daima en yakınınızda bulundurup gün boyu tükettiğinizde vücudunuzdaki tüm ödemlerin uçuşarak gitmesine, daha sağlıklı ve hafif bir bedene sahip olmanıza yardımcı olacak bu yeşil içecek âdeta sihirli bizden söylemesi. Gerekli egzersizleri yapıp, yediklerinize de dikkat ederseniz, o uzaktan özenerek baktığınız hiçbir fit vücut sizin için hayal değil.

Hadi, daha fazla geç kalmadan harekete geçin ve yepyeni bir siz için güzel bir bardak hazırlayın. Tüm detaylar videomuzda. Şimdiden başarılar ve afiyetler dileriz!

Ödem atıcı yeşil içecek tarifi, ödem atıcı yeşil içecek nasıl yapılır, ödem atıcı yeşil içecek yapılışı, ödem atıcı yeşil içecek yapımı, ödem atıcı yeşil içecek hazırlanışı, ödem atıcı yeşil içecek nasıl hazırlanır, ödem atıcı yeşil içecek malzemeleri, ev yapımı ödem atıcı yeşil içecek, pratik ödem atıcı yeşil içecek ve daha birçok sağlıklı, diyet dostu tarif MigrosTV videolarında. Bizi takip etmeye devam edin.

Püf Noktası

Meyvelerin çok parçalanmaması için, maydanoz ve suyu robotta çektikten sonra ekleyin.

Ödem Attırıcı İçecek Yapımı:

1. Meyveleri iri küpler halinde doğrayın.
2. Meyveleri ve suyu mutfak robotundan geçirin.

EN ÇOK İZLENENLER