#pazartesihediyem Yarışma Kuralları

13.4.2015 tarihinde başlayan, www.instagram.com/migros_tr adresi üzerinden gerçekleştirilen yarışma, her hafta Pazartesi günü o haftanın hediyesinin açıklanması ile başlayarak takip eden Pazar günü saat: 23.59’da sonlanacak şekilde Migros Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Takipçiler, www.instagram.com/migros_tr internet sitesine (ücretsiz) girip @migros_tr ve #pazartesihediyem veya @migros_tr ve #sonbahardaiyigelecek etiketleri ile,  (Yarışma duyurusunda belirtildiği şekilde) sonbaharı fotoğrafladıkları bir kareyi paylaşarak yarışmaya katılacaklardır.

Yarışma sonunda katılımlar yaratıcılık ve akış açısından, Foiegras New Media ve Migros Ticaret A.Ş. çalışanlarından oluşan jüri tarafından değerlendirilecek ve katılımcı, o haftanın önceden ilan edilmiş olan hediyesini kazanacaktır.

Katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, Migros Ticaret A.Ş. kullanıcıların ad, soyad ve profil fotoğrafının uygulama için kullanım hakkına sahip olur.

Kampanya sonunda kazanan kişilerle direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Migros Ticaret. A.Ş. sorumlu değildir.

Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Migros Ticaret A.Ş katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

Jüri değerlendirmesi sonucu kazananlar, her Pazartesi günü www.instagram.com/migros_tr sayfası üzerinden duyurulacaktır.

16 Kasım – 22 Kasım haftasının hediyesi Sonbahar sepeti olarak belirlenmiştir. (Sonbahar sepetinde yer alan ürünler: Polar Battaniye, Doğadan Zencefil, Ihlamur, Ayvalı Ihlamur 20’li Çay, Nutella 400G, DVD, Mis Dergisi,Selpak Collection Peçete, M Markalı Halley)