Nefis mi nefis piliç kalçalı but dolmasına sofranızda yer açın.

Akşam yemeğine özel misafirleriniz var ve onları hem kolay hem de çok farklı bir seçenek ile ağırlamak istiyorsanız bu tarifi denemeye ne dersiniz? Beyaz etin hafif lezzeti, çeşitli baharatların harmanlandığı pilavın arkadaşlığı ile güçlerini birleştirip eşsiz bir ana yemek seçeneği oluveriyor.

Hem göze hem damaklara hitap ederek herkesi kendinize hayran bırakmaya, tarifinizin peşinden koşturmaya hazırsanız tüm malzemeleri hazır edip peşimizden gelin.

Misafirlerinize, dışardan mı ısmarlanmış yoksa evde mi yapılmış sorgusunu yaşatacak, kuzu çevirme ve iç pilav ikilisini andıran formülü, ağızda tel tel ayrılan yumuşacık tavuk eti ve nar gibi kızarmış çıtır kıvamın tane tane pilavın uyumu ile mest ettiği, lezzeti içinden taşan nefis dolma tarifinin tüm detayları videomuzda. Şimdiden afiyet olsun.

Piliç kalçalı but dolması tarifi, piliç kalçalı but dolması yapılışı, ev yapımı piliç kalçalı but dolması, piliç kalçalı but dolması yapımı, piliç kalçalı but dolması nasıl yapılır, piliç kalçalı but dolması nasıl hazırlanır, piliç kalçalı but dolması hazırlanışı, piliç kalçalı but dolması malzemeleri ve daha birçok nefis akşam yemeği önerisi MigrosTV videolarında. Bizi takip etmeye devam edin.

EN ÇOK İZLENENLER