Pişmeyen Kek Tarifi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3,00/5 Toplam: 3 Oy
view 4.553
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
8

Pişmeyen Kek Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Tatlı krizi yaşayanlar iyi bilir; böyle anlarda damaklar hem leziz hem de kolay yapıma sahip bir tatlı ile buluşmak için oldukça ısrarcıdır. Kısıtlı zamanda yapılabilen, en iyi tarifin yolları aranır durur. Sıkı durun, o en iyi tariflerden biri karşınızda! Pişmeyen kek, çayın demlenmesinden bile daha hızlı hazır olacağı için yanına soğuk bir içecek bulsanız iyi edersiniz. Yumuşacık, pratik, özellikle sıcak havalarda bir de pişirme sıcaklığı ile uğraştırmayacak, içi pişti mi pişmedi mi riskini yaşatmayacak, adeta trip yapmayan pişmeyen kek yapımı hakkında tüm detaylar videomuzda. Bir dilim ile keyfinizi katlamak için videomuzu izleyin ve hemen uygulamaya geçin deriz, şimdiden afiyet olsun!

Pişmeyen kek tarifi, pişmeyen kek nasıl yapılır, pişmeyen kek yapılışı, pişmeyen kek hazırlanışı, pişmeyen kek yapımı, ev yapımı pişmeyen kek tarifi ve daha birçok pratik öneri MigrosTV videolarında. Bizi takip etmeye devam edin.

Pişmeyen Kek Yapımı:

1. İlk olarak mutfak robotunda fındık içi , dut kurusu ve gün kurusunu ayrı ayrı çekin.
2. Ardından uygun bir karıştırma kabı içerisinde diğer malzemelerle beraber bir spatula yardımıyla homojen bir hale gelene kadar karıştırın.
3. Daha sonra hazırladığınız karışımı borcam içerisine aktararak harcı düz bir hale getirin ve buzdolabında 2 saat boyunca bekletin.
4. Beklettiğiniz süre sonunda arzu edilen boyutlarda dilimleyip servis edin.

EN ÇOK İZLENENLER