Ben Kimim? 5. Bölüm

Bugün Ben Kimim? programımızın 5. bölümü ile sizlerleyiz. Özellikle Rönesans dönemine ilgi duyanlar; bu bölümdeki ünlümüz tam da sizde hayranlık uyandıracak biri!

Çilem Akar ile Gezelim Konuşalım: Beyoğlu

MigrosTV'den herkese merhaba! Sizler için hazırladığımız, eğlenirken öğreneceğiniz ; Çilem Akar ile Gezelim Konuşalım programımızın bu bölümünde Beyoğlu'nda buluştuk, hem gezdik hem konuştuk.

Çilem Akar ile Gezelim Konuşalım: Eminönü

MigrosTV'den herkese merhaba! Sizler için hazırladığımız, eğlenirken öğreneceğiniz ; Çilem Akar ile Gezelim Konuşalım programımızın ikinci bölümünde Eminönü'nde buluştuk.

Ben Kimim? 4. Bölüm

Filmlere, tiyatro sahnelerine ilgili olanları şöyle alalım; bu bölümdeki ünlümüz tam da sizde hayranlık uyandıracak biri!

Aytuğ Akdoğan ile Sayfalar Arasında 6. Bölüm

Aytuğ Akdoğan ile Sayfalar Arasında 6. bölümünde de sayfaların arasında, yazarların izinde dolaşıp, dünyayı edebiyatın gözünden anlamaya çalışacağız.

Dove Özgüven Projesi Migros Türkiye Canlı Yayını

Dove Özgüven Projesi kapsamında Merve İpek Öztürk moderatörlüğünde Dr. Özgür Polat ile yaptığımız keyifli ve bilgilendirici sohbeti sizlerle paylaşıyoruz.

Ben Kimim? 3. Bölüm

MigrosTV'den herkese merhaba! Bugün Ben Kimim? programımızın 3. bölümü ile sizlerleyiz. Uçaklara ve gökyüzüne ilgi duyanları şöyle alalım; bu bölümdeki ünlümüz tam da sizde hayranlık uyandıracak biri!

Çilem Akar ile Gezelim Konuşalım: Sultanahmet

Sizler için, eğlenirken öğreneceğiniz yeni bir içerik hazırladık; Çilem Akar ile Gezelim Konuşalım! Programımızın ilk bölümünde Sultanahmet'te buluştuk, hem gezdik hem konuştuk.

Ben Kimim? 2. Bölüm

MigrosTV'den herkese merhaba. Bugün Ben Kimim? programımızın 2. bölümündeyiz. Ünlü bir bilim insanımız hakkında bilgiler verdim ve bakalım sizler doğru tahmin edebilecek misiniz?