Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli | Evde Nasıl Kilo Verilir?

Bu videomuzda Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli ile evde nasıl kilo verilir içeriğini bulabilirsiniz. Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli, evde geçirilen süreçte formda kalmak için gerekenleri açıklıyor.

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 10. Gün: Kalçalarını Dinle B

Kotex Active ile evden yoga yapmaya devam! Deniz Orbay hocamız ile beraber bugün kalça ve bacak kaslarımızı esneteceğiz. Yoga geleneğinde kalçalarımızı açmak bizlere yeni fikirlerin ve yeni yolların doğması için alan yaratabilir. Evde de olsak yoga dersleri sayesinde hem bedenen hem de zihnen iyi hissetmek çok güzel!

Aile Danışmanı Serhat Yabancı ile Sosyal İzolasyonda Kaygı ve Anksiyete

Migros iyi gelecek elçilerinden Aile Danışmanı Serhat Yabancı sosyal izolasyon sürecinden artan anksiyete ve kaygı ve anksiyete ile nasıl baş edebileceğimizi anlatıyor.

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 9. Gün: Köklen ve Canlan B

Kotex Active'in evden yoga serisinin bugünkü dersi "Köklen ve Canlan" Deniz Orbay hocamız bu defa bir önceki hafta çalıştığımız ayakta pozlara yeni aşama ve varyasyonlar ekleyecek. Bakalım geçen haftaki dersimizi kimler hatırlıyor?

Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli ile Sağlıklı Atıştırmalıklar

Bu videomuzda Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli ile sağlıklı atıştırmalık tarifleri bulabilirsiniz. Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli, bu videomuzda fiziksel açlık ve duygusal açlık konuları hakkında bilgilendiriyor.

İyi Gelecek Elçileri Forma Giriyor – Omuz Çalışması

İyi Gelecek Elçileri Forma Giriyor - Omuz Çalışması

Ali ve Uras Evde Yoga Yapıyor!

Uras Benlioğlu ve oğlu Ali'nin evde çocuklarla yapılabilecek aktiviteler sunduğu serimizin dördüncü bölümünde evde çocuklarla birlikte yapabileceğiniz bir yoga çalışması yer alıyor.

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 8. Gün: Güneşe Selam

Kotex Active ile evden yoga derslerimizin ikinci haftasına herkes hazır mı? Deniz Orbay hocamız ile bu dersimizde daha fazla farkındalık kazanmayı amaçlıyoruz ve alt bedenimizi güçlendirmeye yarayacak bazı ek duruşlar ve hareketler uyguluyoruz.

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 7. Gün: Full Body Flow

Kotex Active ile evde yoga derslerimizin ilk haftasını bugün geride bırakıyoruz. Bu dersimizde Deniz Orbay hocamız ile birlikte vücudumuzu açmak ve uygulamalarımızı derinleştirmek için bir haftadır öğrendiğimiz pozları birleştiriyoruz.Evde de olsak yoga derslerimizde epey yol kat etmeyi başardık!