Mutfakta Gıdaları Verimli Tüketmenize Yardımcı Olacak 7 Öneri

Bu videomuzda mutfakta gıdaları verimli tüketmenize yardımcı olacak 7 öneriyi bulabilirsiniz.

İlk Fitness Antrenmanınız | Ağırsağlam ile Evde Yağ Yakımı #1

Bu videoda evde spor yapmaya başlarken uygulamanız gereken antrenman rutinini gösteriyoruz. Bu antrenman hem verimli bir alışma antrenmanı olacak hem de yağlarınızı yakıp kaslarınızı geliştirmenize yardımcı olacak.

Sosyal İzolasyon Sürecinde Kaygı Yönetimi | Psikolog Barış Gürkaş

Psikolog Barış Gürkaş sosyal izolasyon sürecinden artan kaygı ve anksiyete ile nasıl baş edebileceğimizi anlatıyor.

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 14. Gün: Full Body Flow

Kotex Active'in Deniz Orbay ile birlikte hazırladığı evden yoga derslerinin sonuna geldik. 2 hafta boyunca yogaya dair ne çok şey öğrendik öyle değil mi? Öyleyse son dersimizde tüm vücudumuzu açarak iki haftadır öğrendiğimiz pozları birleştirebiliriz. Evde olduğumuz tüm bu süre boyunca derslerimize katılan herkese çok teşekkür ederiz!

Evde Yapılabilecek Bağışıklık Güçlendirici 5 Öneri

Bu videomuzda evde yapılabilecek bağışıklık güçlendirici 5 öneriyi bulabilirsiniz.

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 13. Gün: Boyun ve Omuzlar

Kotex Active'in evden yoga serisinin bugünkü dersi boyun ve omuz odaklı.Deniz Orbay hocamız ile birlikte baş ve boynumuzu etkili bir şekilde nasıl stabilize edeceğimizi öğreneceğiz. Hadi sen de bu hareketleri uygula, hem bedenen hem de ruhen kendini iyi hisset!

Ev Günlerinde Nasıl Zinde ve Bakımlı Olmaya Devam Edebiliriz

Malum evde kalmaya devam ediyoruz. Peki evde kaldığımız bu günlerde kendimizi nasıl motive ederiz, nasıl hayata daha sıkı tutunuruz, nasıl yaşama sevincimizi koruruz? Bu konularda Erkek Kanalı’ndan ip uçları ve evde bakım tüyoları bu videoda!

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 12. Gün: Katlan ve Çevril

Kotex Active'in evden yoga serinin bugünkü dersi "Katlan ve Çevril"! Deniz Orbay hocamız ile birlikte uygulayacağımız katlanmalar, bugular ve kalça açıcı pozlar ile rahatlayıp vücudumuzu esneteceğiz. Öyleyse evden yoga derslerinin keyfini çıkarmaya devam!

Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli’den Kefirli Bağışıklık İksiri Tarifi

Bu videomuzda Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli, sizler için kefirli bir bağışıklık iksiri hazılıyor. Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için kefirli bir içecek tarifi veriyor.