İlk Fitness Antrenmanınız | Ağırsağlam ile Evde Yağ Yakımı #1

Bu videoda evde spor yapmaya başlarken uygulamanız gereken antrenman rutinini gösteriyoruz. Bu antrenman hem verimli bir alışma antrenmanı olacak hem de yağlarınızı yakıp kaslarınızı geliştirmenize yardımcı olacak.

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 14. Gün: Full Body Flow

Kotex Active'in Deniz Orbay ile birlikte hazırladığı evden yoga derslerinin sonuna geldik. 2 hafta boyunca yogaya dair ne çok şey öğrendik öyle değil mi? Öyleyse son dersimizde tüm vücudumuzu açarak iki haftadır öğrendiğimiz pozları birleştirebiliriz. Evde olduğumuz tüm bu süre boyunca derslerimize katılan herkese çok teşekkür ederiz!

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 13. Gün: Boyun ve Omuzlar

Kotex Active'in evden yoga serisinin bugünkü dersi boyun ve omuz odaklı.Deniz Orbay hocamız ile birlikte baş ve boynumuzu etkili bir şekilde nasıl stabilize edeceğimizi öğreneceğiz. Hadi sen de bu hareketleri uygula, hem bedenen hem de ruhen kendini iyi hisset!

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 12. Gün: Katlan ve Çevril

Kotex Active'in evden yoga serinin bugünkü dersi "Katlan ve Çevril"! Deniz Orbay hocamız ile birlikte uygulayacağımız katlanmalar, bugular ve kalça açıcı pozlar ile rahatlayıp vücudumuzu esneteceğiz. Öyleyse evden yoga derslerinin keyfini çıkarmaya devam!

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 11. Gün: Kalbini Aç

Kotex Active'in Deniz Orbay ile birlikte hazırladığı evden yoga dersleri ile bugün de karşınızdayız! Bu dersimizde hep birlikte vücudumuzun kapanmış veya katılaşmış kısımlarını açmanın yollarını keşfedeceğiz.

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 10. Gün: Kalçalarını Dinle B

Kotex Active ile evden yoga yapmaya devam! Deniz Orbay hocamız ile beraber bugün kalça ve bacak kaslarımızı esneteceğiz. Yoga geleneğinde kalçalarımızı açmak bizlere yeni fikirlerin ve yeni yolların doğması için alan yaratabilir. Evde de olsak yoga dersleri sayesinde hem bedenen hem de zihnen iyi hissetmek çok güzel!

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 9. Gün: Köklen ve Canlan B

Kotex Active'in evden yoga serisinin bugünkü dersi "Köklen ve Canlan" Deniz Orbay hocamız bu defa bir önceki hafta çalıştığımız ayakta pozlara yeni aşama ve varyasyonlar ekleyecek. Bakalım geçen haftaki dersimizi kimler hatırlıyor?

İyi Gelecek Elçileri Forma Giriyor – Omuz Çalışması

İyi Gelecek Elçileri Forma Giriyor - Omuz Çalışması

Ali ve Uras Evde Yoga Yapıyor!

Uras Benlioğlu ve oğlu Ali'nin evde çocuklarla yapılabilecek aktiviteler sunduğu serimizin dördüncü bölümünde evde çocuklarla birlikte yapabileceğiniz bir yoga çalışması yer alıyor.