Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 8. Gün: Güneşe Selam

Kotex Active ile evden yoga derslerimizin ikinci haftasına herkes hazır mı? Deniz Orbay hocamız ile bu dersimizde daha fazla farkındalık kazanmayı amaçlıyoruz ve alt bedenimizi güçlendirmeye yarayacak bazı ek duruşlar ve hareketler uyguluyoruz.

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 7. Gün: Full Body Flow

Kotex Active ile evde yoga derslerimizin ilk haftasını bugün geride bırakıyoruz. Bu dersimizde Deniz Orbay hocamız ile birlikte vücudumuzu açmak ve uygulamalarımızı derinleştirmek için bir haftadır öğrendiğimiz pozları birleştiriyoruz.Evde de olsak yoga derslerimizde epey yol kat etmeyi başardık!

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 6. Gün: Omuzlar ve Sırt

Kotex Active ile evden yoga yaptığımız serimizin bugünkü dersi üst beden, omuzlar ve sırt odaklı. Deniz Orbay @orbaydaily hocamız ile birlikte sürekli evde kaldığımız bu dönemde sırtımızın üstündeki ağrı ve gerginliği gidereceğiz. O zaman şimdi yoga zamanı!

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 5. Gün: Merkezini Ateşle

Kotex Active ile bugünkü yoga dersimiz "Merkezini Ateşle" ! Deniz Orbay hocamız ile birlikte karın bölgemiz ve çevresindeki kaslarımız üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu derste istikrarımızı ve duruşumuzu geliştirmek için karın bölgemizi güçlendirmeyi hedefliyoruz.

İyi Gelecek Elçileri Forma Giriyor Geriye Bacak Kaldırma

Evde yapabileceğiniz çok kolay bir hareket. Geriye bacak kaldırma hareketi ile sen de forma girmeye başla !

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 3. Gün: Kalçalarını Dinle

Kotex Active ile evde yoga derslerimizin 3. gününden herkese merhaba!

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 2. Gün: Köklen ve Canlan

Kotex Active ile evde yoga serimizin bugünkü dersi "Köklen ve Canlan"!

Kotex Active ile Günün Egzersizi Yoga | 1. Gün: Güneşi Selamlama

Evde vakit günlerde de, ruh ve beden sağlığımızı korumak için hareket etmek çok önemli, bu konuda size yardımcı olabilmesi adına Kotex Active ile yoga egzersizlerini sizlerle buluşturuyoruz.