MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Seyahat Çantaları için Kıyafet Katlama Yöntemi

Büyükçe bir çoğunluğumuz seyahat etmeye bayılıyor! Yeni yerler keşfetmenin, yeni insanlarla tanışmanın, yeni kültürler öğrenip yeni bakış açıları kazanmanın, ufkunu olabildiğince genişletmenin tadını daha birçok şeyde bulamıyor ve sürekli seyahate çıkmak istiyor. Siz seyahatin en çok hangi kısmını seviyorsunuz, diye sorsak bunların dışında birçok cevabınız olabilir. Belki kendinize yeni kıyafetler almak, gittiğiniz her yerden sevdiklerinize hediyeler doldurmak? Ama hiç gelmeyecek cevaplardan biri var ki o da seyahat için valiz hazırlama kısmı olabilir. Pek çok insan, valiz hazırlama kısmından hiç hoşlanmıyor. Birlikte düşünelim; bu kısmı sevmeme nedeni, valiz toparlamanın püf noktalarını bilmemek olabilir mi?

Elbette ki kimse bir valizin başına oturup onca kıyafeti nasıl sığdıracağım diye düşünmekten zevk almaz; ancak kıyafet katlamanın doğru yöntemlerini bilirse yanına almak istediği her kıyafeti kolaylıkla valizine sığdırır hatta gittiği yerlerden yeni alacaklarına da yer bırakır ve bu süreci olabildiğince keyifli hale getirir.

Valiz hazırlamanın tüm inceliklerini anlattığımız videomuz işinize yaracak, seyahat keyfiniz kaçmayacak! Şimdiden dopdolu ve keyifli tatiller dileriz!