Şifreyi Yakala Yarışma Kuralları

Migros Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenen “Şifreyi Yakala” yarışması MigrosTV’de canlı yayınlanan “Nilgün Belgün’le 4 Köşe” programı kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Program içerisinde belli noktaya ve noktalara yerleştirilmiş şifre veya şifreler caklacaktır. İzleyiciler canlı yayını
 takip ederek şifreyi gördükleri anda, www.instagram.com/migros_tr veya www.facebook.com/MigrosTurkiye hesaplarına DM (Direkt Mesaj) yoluyla şifreyi göndereceklerdir.

Doğru şifreyi Migros Türkiye Facebook hesabına gönderen ilk 5 kişi ve doğru şifreyi Migros Türkiye Instagram hesabına gönderen ilk 5 kişi, kazanan olacaktır. Kazanan toplam 10 kişi Nilgün Belgün tarafından canlı yayında ve Migros Türkiye Instagram ve Facebook hesaplarından duyurulacaktır.


Canlı yayın sırasında gerçekleştirilen yarışmaya 
 www.instagram.com/migros_tr ve www.facebook.com/MigrosTurkiye sosyal medya kanallarından ücretsiz katılım sağlanacaktır. “Şifreyi Yakala” yarışması, ekranda şifrenin görünmesi ile başlamakta ve şifreyi en hızlı gönderen Facebook Direkt Mesaj üzerinden 5, Instagram Direkt Mesaj üzerinden 5 kişinin belirlenmesi ile sone erecektir. 


Katılımcılar uygulamayı kabul ettiğinde, Migros Ticaret A.Ş. kullanıcıların ad, soyad ve profil fotoğrafının uygulama için kullanım hakkına sahip olur.


Kampanya sonunda kazanan kişilerle direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Migros Ticaret. A.Ş. sorumlu değildir.

Katılan kişi/profiller gerçek olmalı, gizli hesap olmamalıdır. 


Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Migros Ticaret A.Ş katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.


Kazanan kişiler “Nilgün Belgün’le 4 Köşe” canlı yayını sırasında ve Migros Türkiye Instagram ve Facebook hesaplarında duyurulacaktır.

Şifreyi Yakala” yarışmasının 6 Nisan 2017 tarihli programlarındaki hediyesi Garnier Mineral ailesinden bir ürün olacak şekilde belirlenmiştir. 


Kazanan kişilere DM (Direkt Mesaj) yoluyla kampanya şifresi iletilecektir. Ürünler Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile alınabilir. Her müşteri maksimum 1’er adet hediye ürün alabilir. Ürünlerin ücretsiz olarak kasadan geçebilmesi için kişiye özel şifrelerin alışveriş öncesinde kasiyere iletilmesi gerekmektedir. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde müşterinin kartına tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.